اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 32008 مورخ:[1396-05-17 11:00:01]
کشف بیش از 250 میلیون تومان قاچاق کالا طی تیرماه سال‌جاری در مازندران
اختصاصی/مدیریت نظارت و بازرسی سازمان صمت مازندران خبر داد

کشف بیش از 250 میلیون تومان قاچاق کالا طی تیرماه سال‌جاری در مازندران

مدیریت نظارت و بازرسی  سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران از کشف  تخلف بیش از 250 میلیون تومان قاچاق کالا و ارز طی تیرماه سال 96 در سطح استان مازندران خبر داد.

حسین اصغرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف  از کشف  تخلف بیش از 250 میلیون تومان قاچاق کالا و ارز طی تیرماه سال 96 در سطح استان مازندران خبر داد.

وی با اعلام این خبر افزود: در حوزه قاچاق کالا از 810 مورد  واحدهای خرده و عمده فروشی و همچنین شرکت‌های پخش استان، طی تیرماه سال‌جاری بازرسی صورت گرفت.

مدیریت نظارت و بازرسی  سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران تصریح کرد: از این میزان، 69 واحد متخلف شناسایی و پرونده تخلف این واحدها  به ارزش بیش از 250 میلیون تومان تشکیل که برای صدور رای به مراجع ذیصلاح ارجاع شد.

اصغرزاده خاطرنشان کرد: بیشترین کالای قاچاق مربوط به  سیگار، لوازم آرایشی و بهداشتی، موادغذایی و خواربار, انواع آدامس، انواع نوشیدنی، برنج، لوازم خانگی و ... می‌باشد.

 مدیریت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در پایان با اشاره به طرح نظارتی آرد و نان طی مدت فوق در طسح استان، اذعان کرد: از  یک‌هزار و 516 واحد نانوایی در سطح استان بازرسی شد که 147 واحد متخلف شناسایی و برای این واحدها پرونده به ارزش 29 میلیون و 449 هزار و 160 تومان تشکیل شد.

 

پایان پیام/


» برچسب ها : , کشف , 250 میلیون , تومان , قاچاق , کالا , تیرماه , سال‌جاری , مازندران , کشف , 250 میلیون , تومان , قاچاق , کالا , تیرماه , سال‌جاری , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا