اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 31618 مورخ:[1396-05-05 02:21:01]
 سرمايه گذاري شرکت خودروسازي هيون‌وا كره‌جنوبي در شهرك صنعتي آمل
اختصاصی/معاون صنايع كوچك شركت شهرك هاي صنعتي مازندران خبر داد

سرمايه گذاري شرکت خودروسازي هيون‌وا كره‌جنوبي در شهرك صنعتي آمل

معاون صنايع كوچك شركت شهرك هاي صنعتي مازندران از سرمايه گذاري و انتقال تكنولوژي خودروسازي هيون‌وا كره جنوبي در شهرك صنعتي امامزاده عبداله (ع) آمل خبر داد.

کامران علی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف از سرمايه گذاري و انتقال تكنولوژي خودروسازي هيون‌وا كره جنوبي در شهرك صنعتي امامزاده عبداله (ع) آمل خبر داد.

وی ضمن اشاره به حضور هيئت تجاري کره‌ای در مازندران، افزود: این هيئت یکی از 6 شرکت کره جنوبی است که اول مردادماه در قالب دومین نشست انتقال فناوری ایران و کره جنوبی در تهران حضور داشت.

معاون صنايع كوچك شركت شهرك هاي صنعتي مازندران اظهار کرد: این سفر علاوه بر اینکه زمینه‌ساز یک ارتباط اقتصادی است، می‌تواند زمینه‌ای برای ایجاد همکاری راهبردی باشد.علی‌پور خاطرنشان کرد: شرکت هیون‌وا از جمله شرکت‌های تخصصی است که دارای 42 سال تجربه در تولید خودرو در کره جنوبی است و اجرای طرح‌های مشترک همکاری در شماری از کشورها را در کارنامه خود دارد.

وي تصريح كرد: مقرر شده علاوه بر اطلاعاتی که آنها در سفر به شهرک صنعتی آمل و بازدید از شرکت فولادین ذوب و نشست با مدیران این شرکت کسب می‌کنند، اطلاعات دیگری نیز در اختیارشان قرار گیرد تا شرایط برای امضای تفاهم‌نامه و عملی کردن خواسته‌های مشترک دو طرف فراهم شود.

معاون صنايع كوچك شركت شهرك هاي صنعتي مازندران در پایان اذعان کرد: شرکت فولادین ذوب آمل در زمینه تولید قطعات خودرویی و تولیدات قطعات ریخته‌گری فعالیت می‌کند که همسو با فعالیت شرکت کره‌ای است و به همین دلیل، دو شرکت درصدد ایجاد و توسعه همکاری‌های مشترک شده‌اند.

پایان پیام/

» برچسب ها : , سرمايه گذاري , شرکت , خودروسازي , هيون‌وا , كره‌جنوبي , شهرك , صنعتي , آمل , سرمايه گذاري , شرکت , خودروسازي , هيون‌وا , كره‌جنوبي , شهرك , صنعتي , آملمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا