اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 31588 مورخ:[1396-05-02 01:45:01]
ثبت‌نام 406 واحد تولیدی متقاضی اخذ تسهیلات در مازندران
اختصاصی/رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد

ثبت‌نام 406 واحد تولیدی متقاضی اخذ تسهیلات در مازندران

رئیس سازمان صمت مازندران گفت: در سری جدید ثبت‌نام، تعداد 406 متقاضی در استان ثبت‌نام که تقاضای 171 نفر از طریق کارگروه تسهیل تا این لحظه تائید و پرونده آنها به بانک‌ها ارسال شده است.

محمد محمدپور عمران در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف گفت: واحدهای تولیدی کوچک و متوسط مازندران، می‌توانند برای دریافت تسهیلات از طریق سایت بهین یاب اقدام کنند.

وی با اعلام این مطلب افزود: واحدهای تولیدی در زمینه طرح‌های نیمه تمام و سرمایه در گردش، چنانچه به تسهیلات بانکی نیاز دارند می‌توانند به سامانه بهین یاب یا به آدرس www.behinyab.ir  مراجعه  و در قسمت تسهیلات رونق تولید درخواست خود را اعلام و ثبت کنند.


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران اظهار کرد: با پیگیری و هماهنگی‌های به‌عمل آمده، امکان ثبت‌نام واحدهای متقاضی دریافت تسهیلات از 28 خرداد سال‌جاری در این سایت فراهم شده است.


محمدپور تصریح کرد: در سری جدید ثبت‌نام، تعداد 406 متقاضی در استان ثبت‌نام که تقاضای 171 نفر از طریق کارگروه تسهیل تا این لحظه تائید و پرونده آنها به بانک‌ها ارسال شده است.


رئیس سازمان صمت مازندران در پایان اذعان کرد: این تسهیلات باعث رونق دوباره به واحدهای صنعتی و تولیدی نیمه فعال در مازندران می‌شود.


گفتنی‌است طی سال گذشته استان مازندران، رتبه اول در تعداد مجوز پرداخت بسته رونق تولید به واحدهای تولیدی در سطح کشور را کسب کرد.

 

پایان پیام/

» برچسب ها : , ثبت‌نام , 406 واحد , تولیدی , متقاضی , اخذ , تسهیلات , مازندران , سامانه , بهین یاب , ثبت‌نام , 406 واحد , تولیدی , متقاضی , اخذ , تسهیلات , مازندران , سامانه , بهین یابمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا