اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 3155 مورخ:[1392-02-16 19:24:01]
جشن قهرمانی کاله در مسابقات آسیایی برگزار می‌شود
رئیس هیئت والیبال آمل:

جشن قهرمانی کاله در مسابقات آسیایی برگزار می‌شود

رئیس هیئت والیبال آمل گفت: جشن بزرگ قهرمانی تیم والیبال کاله مازندران در مسابقات آسیایی و جهانی شدن این تیم، عصر سه شنبه در آمل برگزار می‌شود.

به گزارش نجبا , حسن کوچک‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در آمل اظهار داشت: جشن بزرگ قهرمانی تیم والیبال کاله مازندران در مسابقات آسیایی و جهانی شدن این تیم در آمل برگزار می‌شود.

وی افزود: این جشن از ساعت 17 تا 21 عصر سه‌شنبه در خیابان طالب آملی استادیوم ورزشی فوتبال شماره دو دنبال می‌شود که در آن برنامه‌های متنوعی تدارک دیده شده است.

 

این مسئول با اشاره به اینکه کاله مازندران سال گذشته نیز برای دومین بار پیاپی قهرمانی خود در لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور را جشن گرفت و جام قهرمانی را بالای سر برد، تصریح کرد: این تیم توانست با تمرینات خوبی که در ابتدای سال جدید داشته به مسابقات آسیایی که امسال به میزبانی ایران اسلامی در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران دنبال شد اعزام شده و در این مسابقات نیز به عنوان قهرمانی دست پیدا کند.

 

 

رئیس هیئت والیبال آمل با اشاره به اینکه این تیم در پنج سال حضور در عرصه حرفه‌ای والیبال ایران اسلامی توانست عنوان‌های متعدد و افتخارآفرین زیادی را کسب کند، گفت: دو عنوان سومی لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور، دو عنوان قهرمانی در این مسابقات، عنوان قهرمانی و سومی جام قهرمانی والیبال باشگاه‌های مردان آسیا و صعود به رقابت‌های جام باشگاه‌های والیبال جهان بخشی از این افتخارات است.

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا