اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 31549 مورخ:[1396-05-01 00:35:01]
افزایش قیمت روغن‌ نباتی نهایی نشد

افزایش قیمت روغن‌ نباتی نهایی نشد

دبیر انجمن روغن نباتی با اشاره به عدم تعیین قیمت جدید روغن به دلیل تراکم کاری سازمان حمایت، گفت: احتمالاً نتیجه کارشناسی سازمان حمایت طی هفته جاری مشخص و پس از آن، برای تصمیم‌گیری نهایی به کارگروه تنظیم بازار دولت ارائه خواهد شد.

به گزارش مازند اصناف داریوش محمودی در گفت‌ و گو با فارس با بیان اینکه کار کارشناسی قیمت‌گذاری روغن هنوز در سازمان حمایت تمام نشده است، اظهار داشت: به دلیل تراکم کاری این سازمان و درخواست‌های متعدد از سوی صنایع مختلف برای قیمت‌گذاری جدید محصولاتشان، سازمان حمایت هنوز کار کارشناسی تعیین‌ قیمت روغن را تمام نکرده است.

وی تصریح کرد: امیدواریم کارشناسی قیمت روغن نباتی توسط سازمان حمایت در هفته جاری به اتمام برسد و پس از آن، پیشنهاد افزایش قیمت روغن به کارگروه تنظیم بازار دولت ارائه شود.

به گفته وی، تولیدکنندگان روغن نباتی با توجه به افزایش قیمت تمام‌ شده تولید روغن، درخواست افزایش قیمت محصولاتشان را به سازمان حمایت ارائه کردند تا بر اساس هزینه تولید و با در نظر گرفتن حاشیه سود تولیدکنندگان در مورد قیمت جدید روغن نباتی تصمیم‌گیری شود.

دبیر انجمن روغن نباتی دوم تیرماه به فارس گفته بود که کارگروه تنظیم بازار هفته آینده در مورد افزایش قیمت روغن نباتی تصمیم‌گیری می‌کند.

وی گفته بود: مواردی مانند حقوق گمرکی 200 تومانی و همچنین هزینه دستمزد کارگران باعث شد قیمت تمام‌ شده تولید روغن حدود 20 درصد افزایش یابد، اما در مورد افزایش قیمتی که برای فروش روغن اتفاق خواهد افتاد، ممکن است نرخی کمتر از 20 درصد یا بیشتر از این رقم تعیین شود.


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا