اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 31519 مورخ:[1396-04-27 20:56:01]
امضاء تفاهم‌نامه ایجاد اولین موزه معدنی ایران در مازندران
اختصاصی/ رئیس سازمان صمت مازندران خبر داد

امضاء تفاهم‌نامه ایجاد اولین موزه معدنی ایران در مازندران

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: تفاهم‌نامه سه جانبه میان سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، شرکت تهیه و تولید موادمعدنی و دانشگاه شهید بهشتی زیراب برای ایجاد اولین موزه معدنی ایران در مازندران  امضاء شد.

محمد محمدپور عمران در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف گفت: تفاهم‌نامه سه جانبه میان سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، شرکت تهیه و تولید موادمعدنی و دانشگاه شهید بهشتی زیراب برای ایجاد اولین موزه معدنی ایران در مازندران  امضاء شد.

وی با اعلام این مطلب و با تاکید بر همکاری کلیه طرفین این تفاهم نامه افزود: با توجه به دستور محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت کشور، انتظار می‌رود یک کار بزرگ و خوب با اجرای این تفاهم نامه در استان و کشور اتفاق بیفتد.


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در پایان با اعلام اینکه نماینده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در محل دانشگاه، برای کمک به این امر مستقرمی‌شود؛ تاکید کرد: با توجه به قدمت مازندران در حوزه معدن‌کاری و حفظ میراث گذشتگان، ما در مقابل نسل‌های بعدی مسئولیم؛ لذا باید توجه داشته باشیم که در این عمل فقط موزه معدن دیده نشود، بلکه باید کار معدنی و در سطح کلان معدن‌کاری را از طرق مختلف آموزش دهیم.

 

/پایان پیام

» برچسب ها : , امضاء , تفاهم‌نامه , ایجاد , اولین , موزه , معدنی , ایران , مازندران , امضاء , تفاهم‌نامه , ایجاد , اولین , موزه , معدنی , ایران , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا