اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 31455 مورخ:[1396-04-23 16:42:01]
روش جدید ایرلاین عربی برای دعوت خانواده ها به دوبی/ بلیت کودکان رایگان شد! +سند

روش جدید ایرلاین عربی برای دعوت خانواده ها به دوبی/ بلیت کودکان رایگان شد! +سند

طبق این اطلاعیه، والدین کودکان 2 تا 12 ساله ایرانی می توانند تا 31 جولای (حدودا 20 روز دیگر) اقدام به خرید بلیت رایگان به مقصد دوبی کرده و فقط مالیات و عوارض مربوط به بلیت را پرداخت کنند. بازه زمانی پرواز نیز تا 31 آگوست سال 2017 خواهد بود.

به گزارش مازند اصناف؛ جذب هزاران مسافر ایرانی که در طول سال به قصد مسافرت یا تحصیل و کار به خارج از مرزهای کشورمان عزیمت می کنند آنقدر برای ایرلاین های خارجی جذاب است که در تلاش هستند به هر نحو ممکن درصدی بیشتر از این مسافران را نصیب خود کنند.

تبلیغات فراوان و تخفیفات ویژه ای که هر از چند گاهی از سوی این شرکت های هواپیمایی ارائه می شود، در کنار تعلل های ایرلاین های ایرانی باعث شده تا درصد قابل توجهی از مسافران ایرانی برای پروازهای خود این شرکتهای خارجی را انتخاب کنند.

علی رغم همه تبلیغات آشکار این ایرلاین ها برای منت گذاشتن بر سر مسئولان و مردم کشورمان جهت تداوم پروازهای خود به مقصد یا از مبدا ایران، در لایه های پایین عطش حضور در کشورمان آنقدر زیاد است که اگر اصطلاحا این شرکت ها را از در بیرون کنیم، دوباره از پنجره در تلاش برای بازگشت به جامعه ایران هستند.

روش جدید ایرلاین ایرانی برای دعوت خانواده ها به دوبی/ بلیت کودکان رایگان شد! +سند


در عین رقابت پنهان و تلاش های ایرلاین های خارجی برای جذب مشتریان ایرانی، برخی طرح ها و برنامه های این شرکت ها را باید با دیده تردید و شک بررسی و رصد کرد. به عنوان مثال، بر اساس اطلاعیه روزهای اخیر هواپیمایی فلای دوبی به عنوان یکی از فعالترین ایرلاین های عربی در ایران، آفر ویژه ای برای سفر کودکان ایرانی به دوبی در هفته های آینده در نظر گرفته شده است.

طبق این اطلاعیه، والدین کودکان 2 تا 12 ساله ایرانی می توانند تا 31 جولای (حدودا 20 روز دیگر) اقدام به خرید بلیت رایگان به مقصد دوبی کرده و فقط مالیات و عوارض مربوط به بلیت را پرداخت کنند. بازه زمانی پرواز نیز تا 31 آگوست سال 2017 خواهد بود (حدودا 50 روز دیگر).

شهرهایی که امکان استفاده از این روش جدید برای تشویق خانواده های ایرانی جهت سفر به دوبی در نظر گرفته شده، فعلا شهرهای شیراز، بندرعباس و لار خواهد بود و کودکان، از یک بسته بار 30 کیلوگرمی رایگان نیز بهره مند می شوند!

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا