اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 31389 مورخ:[1396-04-23 02:01:01]
نتایج بازرسی از 797 دستگاه خودپرداز در مازندران
اختصاصی/رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد

نتایج بازرسی از 797 دستگاه خودپرداز در مازندران

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: طی بازرسی از دستگاه‌های خودپرداز در تاریخ 5 و 6 تیرماه سال‌جاری، تعداد 797 دستگاه خودپرداز استان مورد بازرسی قرار گرفت که تعداد 756 مورد آن فعال گزارش شد.

محمد محمدپور عمران در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف از اعلام نتایج گزارش طرح نظارتی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران بر دستگاه‌های خود پرداز بانک‌های سراسر استان که در تاریخ پنجم و ششم تیر ماه سال‌جاری انجام شد، خبر داد.


وی با اعلام اینکه این طرح در راستای اجرایی کردن ماده 6 آئین‌نامه اجرایی ماده 6 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان و همچنین در پاسخ به انتظارات شهروندان انجام گرفت؛ گفت: در طی این دو روز، تعداد 797 دستگاه خودپرداز استان مورد بازرسی قرار گرفت که تعداد 756 مورد آن فعال گزارش شد.


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به اینکه 15 مورد خودپرداز در سراسر استان طی این دو روز نیمه فعال بود؛ تصریح کرد: تعداد خودپردازهای غیر فعال نیز در طی این مدت 26 مورد گزارش شد.

محمدپور با بیان اینکه بیشترین درصد خودپردازهای فعال مربوط به بانک‌های مسکن، سینا، سرمایه و پاسارگاد با میزان 100 درصد می‌باشد؛ در مجموع عملکرد بانک‌‌های استان در این حوزه را مثبت ارزیابی کرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در پایان اذعان کرد: این طرح نظارتی در آینده نیز تداوم داشته و امیدوارم با اجرای این‌گونه طرح‌ها شاهد بهبود خدمات به استفاده کنندگان از خدمات بانکی باشیم.

 

پایان پیام/


» برچسب ها : , نتایج , بازرسی , 797 دستگاه , خودپرداز , مازندران , نتایج , بازرسی , 797 دستگاه , خودپرداز , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا