اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 31382 مورخ:[1396-04-23 01:16:01]
کشف 4 میلیارد و 200 میلیون ریالی اموال سرقتی و کالای قاچاق در مازندران

کشف 4 میلیارد و 200 میلیون ریالی اموال سرقتی و کالای قاچاق در مازندران

فرمانده انتظامی مازندران از کشف 4 میلیارد و 200 میلیون ریال اموال سرقتی و کالای قاچاق در طرح ارتقای امنیت اجتماعی در استان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف سردار سیدمحمود میرفیضی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به این که امنیت یکی از مهم ترین زیر ساخت های توسعه هر جامعه در ابعاد گوناگون اجتماعی است، هدف از اجرای این طرح را ارتقاء احساس امنیت اجتماعی، ایجاد نظم ترافیکی و ساماندهی اماکن عمومی برشمرد.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: نیازسنجی بر اساس مطالبات مردمی، تعیین اولویت های جرایم و تعاملات قضائی قبل از اجرای این طرح تاکید کرد و اظهار داشت: استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های موجود، استفاده از ظرفیت های فرهنگی و برنامه ریزی برای اقدامات رسانه ای، اجرای طرح از جمله موضوعاتی است که در ادامه طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سایر شهرستان های هدف باید مورد توجه قرار گیرد

فرمانده انتظامی مازندان با اشاره به این که اقدامات نیروی انتظامی در طرح های تابستانه همراه با اقدامات فرهنگی و اجتماعی به مرحله اجرا درآمده است بر تعاملات بین بخشی و اولویت بندی طرح ها بر اساس تهدیدات و آسیب های موجود تاکید کرد.

میرفیضی در ادامه از کشف 4 میلیارد و 200 میلیون ریالی اموال مسروقه و کالای قاچاق در این طرح خبر داد و گفت: در این طرح با اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته همکاران ما موفق به کشف 51 کیلو و 618 گرم مواد مخدر ، 33 قبضه سلاح شکاری فاقد مجوز و دستگیری 265 نفر از عاملان سرقت، ناهنجاری های اجتماعی و تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند .

سردار میرفیضی دستگیری 5 شرور منطقه، پلمب 39 واحد صنفی متخلف، توقیف 138 دستگاه خودرو و 48 موتورسیکلت متخلف و همچنین کشف 3،5 تن چوب جنگلی قاچاق را از دیگر دستاورد های اجرای این طرح برشمرد .

وی اعمال قانون 2 هزار و 801 خودروی متخلف را یکی دیگر از اقدامات فرماندهی انتظامی استان در این طرح برشمرد و گفت : انضباط بخشی و ایجاد نظم ترافیکی در شهرستان های ساحلی از جمله موارد مهمی است که در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی باید مورد توجه قرار گیرد .

فرمانده انتظامی استان مازندران در خاتمه با اشاره به این که با اشرافیت اطلاعاتی خوبی که وجود دارد، استان مازندران از استان های امن کشور محسوب می شود، بر همکاری و هماهنگی تمامی دستگاه های اجرایی مسئول برای تامین امنیت مردم تاکید کرد و گفت: امیدواریم با هماهنگی و همکاری های همه جانبه با مردم و مسئولان بتوانیم بسترهای امنیتی مناسبی را برای مردم، گردشگران و مسافران در این استان فراهم کنیم.

 

/فارس

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا