اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 31358 مورخ:[1396-04-20 03:58:01]
شرایط واحدهای تولیدی و صنعتی برای دریافت مجدد تسهیلات / مشکلات زیست‌محیطی در شهرک صنعتی جویبار
رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان جویبار اعلام کرد

شرایط واحدهای تولیدی و صنعتی برای دریافت مجدد تسهیلات / مشکلات زیست‌محیطی در شهرک صنعتی جویبار

 رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان جویبار اظهار کرد: از سال گذشته تاکنون 18 میلیارد و 973میلیون تومان تسهیلات بسته رونق تولید پرداخت شد.

به گزارش مازند اصناف به نقل از جویباران، محمودفیروزجایی رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان جویبار در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به آغاز ثبت‌نام در سامانه بهین یاب اشاره و عنوان کرد: ثبت‌نام جدید برای دریافت تسهیلات رونق تولید از 28خردادماه در سامانه بهین یاب آغازشده است.

وی خاطرنشان کرد: واحدهایی که در سال گذشته تسهیلات گرفته‌اند و در صورت نداشتن بدهی معوق به بانک‌ها می‌توانند در سال 96 نیز تسهیلات دریافت کنند.

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت جویبار به مشکلات شهرک صنعتی این شهرستان اشاره کرد و گفت: تصفیه‌خانه شهرک صنعتی جویبار هنوز تکمیل‌نشده و فاضلاب واحدهای صنعتی در کانال‌های آب سطح شهرک رهاشده و مشکلات زیست‌محیطی را ایجاد کرده است.

فیروزجایی افزود: با توجه به جانمایی ایستگاه آتش‌نشانی برای شهرک صنعتی ولی هنوز ماشین آتش‌نشانی تهیه نشده است که یک نیاز ضروری برای شهرک به‌حساب می‌آید.

وی همچنین به میزان پرداخت تسهیلات به واحدهای صنعتی اشاره و عنوان کرد: در سال گذشته 17 واحد صنعتی شهرستان از این تسهیلات بهره‌مند شدند که برای 55نفر ایجاد شغل کرد و در سال جاری تاکنون 2 واحد با ایجاد اشتغال 9 نفر از تسهیلات بسته رونق تولید بهره‌مند شدند.

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت جویبار میزان تسهیلات بسته رونق تولید را درمجموع 18 میلیارد و 973میلیون تومان اعلام کرد.

رجبعلی وهابی فرماندار جویبار در این جلسه گفت: تاکنون 46 طرح تسهیلات بسته رونق تولید به میزان 32 میلیارد و 793 میلیون تومان دریافت کردند.

وی افزود: 80 نفر نیز در این طرح‌ها مشغول به کار شدند.

فرماندار جویبار تصریح کرد: بعد از دریافت تسهیلات بازدیدهای به‌صورت مستمر از طرح‌های تولیدی و صنعتی انجام خواهد شد.

 

پایان پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا