اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 31350 مورخ:[1396-04-20 00:45:01]
برپایی نخستین نمایشگاه پوشاک ایرانی اسلامی در آمل/ ارائه محصولات ایرانی اسلامی با قیمتی مناسب

برپایی نخستین نمایشگاه پوشاک ایرانی اسلامی در آمل/ ارائه محصولات ایرانی اسلامی با قیمتی مناسب

 
هم‌زمان با هفته عفاف و حجاب نخستین نمایشگاه پوشاک ایرانی اسلامی در حوزه عفاف و حجاب به همت انجمن مد و پوشاک و اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان آمل برگزار شد.

به گزارش مازند اصناف به نقل از سفیر هراز، هم‌زمان با هفته عفاف و حجاب نخستین نمایشگاه پوشاک ایرانی اسلامی در حوزه عفاف و حجاب به همت انجمن مد و پوشاک و اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان آمل برگزار شد.

 

همچنین طی جلسه‌ای در 15 تیر ماه با حضور امیر امیرنیا رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل اعضای نخستین هیئت مدیره انجمن مد و پوشاک شهرستان آمل مشخص شد.

 

در این جلسه راضیه اصغرنژاد به‌عنوان رئیس هیئت مدیره، میثم فلاح نائب رئیس و سخنگو، فرانک طاهری خزانه دار و منشی، نجیبه قربانی و خانم لیلا شریفی به‌عنوان اعضای هیئت مدیره انتخاب و فعالیت خود را آغاز کردند.

 

این انجمن در نخستین اقدام خود در هفته عفاف و حجاب با همکاری ویژه مجموعه طراحان خانه مد گلبرگ و ضحا و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در 2 مکان، نمایشگاه پوشاک ایرانی اسلامی در حوزه عفاف و حجاب برگزار می‌کند.

 

گفتنی است یک نمایشگاه به سرپرستی نجیبه قربانی از ۱۸  تا ۲۲ تیرماه ۹۶ واقع در میدان 17 شهریور، برج قاسمی و نمایشگاه دوم به سرپرستی راضیه اصغرنژاد و فرانک طاهری تفرشی در مجتمع فرهنگی وهنری ولیعصر(عج) از تاریخ ۱۹  تا ۲۲ تیر ماه ۹۶ صبح‌ها و عصرها برای بازدید عموم آزاد است.

 

 
» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا