اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 31336 مورخ:[1396-04-18 02:05:01]
ثبت‌نام ۵۰۰ تعاونی مازندران در سامانه تعاونی های برتر

ثبت‌نام ۵۰۰ تعاونی مازندران در سامانه تعاونی های برتر

مدیر امور تعاون اداره کل تعاون مازندران گفت: حدود ۵۰۰ تعاونی در سامانه جشنواره تعاونی های برتر ثبت نام و از این تعداد ۱۰۰ تعاونی امتیاز لازم را کسب کردند و وارد مرحله داوری شدند.

به گزارش مازند اصناف به نقل از مهر، سیاوش علیزاده ظهر شنبه در جلسه داوری دوازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان اظهار داشت: امتیازات کسب شده تا سقف ۲۰۰ امتیازبوده و ملاک کسب آن تحقق شاخص‌های عمومی و اختصاصی بوده است.

علیزاده با اشاره به شاخص‌های عمومی خاطرنشان کرد: در این شاخص‌ها معیارهایی از قبیل سابقه فعالیت، تعداد اعضاء، لوح‌ها و نشان‌های دریافتی، میزان شرکت در نمایشگاه‌های داخلی، برگزاری بموقع مجامع عمومی، تنظیم صورت‌های مالی و اظهارنامه مالیاتی، عرضه محصولات در بازار و ارائه خدمات اجتماعی مورد توجه بوده است.

مدیر امور تعاون اداره کل در ادامه با تأکید بر ضرورت توجه به شاخص‌های اختصاصی بیان داشت: این شاخص‌ها مانند ظرفیت تولید، میزان اشتغالزایی، صادرات، نسبت حجم فروش کالا و خدمات، حضور در نمایشگاه‌های بین المللی و معرفی توانمندی‌ها و... نیز دارای اهمیت بسیاری بودند.

وی تصریح کرد: امیدواریم با همدلی و همفکری این اداره کل و اتاق تعاون بتوانیم در مرحله داوری به تعاونی‌هایی رأی دهیم تا دارای کیفیت در سطح ملی و بین المللی بوده و بتوانند الگوی بسیار خوبی برای مردم شریف استان باشند.


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا