اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 31281 مورخ:[1396-04-16 18:21:01]
اشتغال و توليد، راهكارهاي اصلی تحقق اقتصاد مقاومتي در مازندران
اختصاصی/مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتي مازندران خبر داد

اشتغال و توليد، راهكارهاي اصلی تحقق اقتصاد مقاومتي در مازندران

مديرعامل شركت شهرک‌های صنعتي مازندران بابيان اينكه شركت شهرک‌های صنعتي نقش تأثيرگذاري در تحقق اقتصاد مقاومتي دارد گفت: اشتغال و توليد، راهكارهاي اصلي تحقق اين كار بزرگ هستند.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف سيد مصطفي موسوي در اولين جلسه شوراي معاونان و مديران شركت شهرک‌های صنعتی مازندران كه در محل سالن جلسات این شرکت برگزار شد؛ گفت: سال 96 از سوي مقام معظم رهبري به‌عنوان سال اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال نام‌گذاری شده و شركت شهرک‌های صنعتي يكي از دستگاه‌های اجرايي است كه نقش مهمی در تحقق اين شعار دارد.

وی با بیان اینکه واحدهاي توليدي زيادي در حوزه توليد و صنعت، در شهرک‌های صنعتي در حال فعاليت می‌باشند كه نقش اساسي در كاهش وابستگي كشور به واردات كالاي خارجي ايفا می‌کنند؛ افزود: شركت شهرک‌های صنعتي نقش تأثيرگذاري در تحقق اقتصاد مقاومتي دارد که اشتغال و توليد، راهكارهاي اصلي تحقق اين كار بزرگ هستند.


مديرعامل شركت شهرک‌های صنعتي مازندران تصریح کرد: فعالیت‌های واحدهاي توليدي و ايجاد اشتغال پايدار در استان، نقش شركت شهرک‌های صنعتي را در تحقق اقتصاد مقاومتي به‌خوبی نشان می‌دهد و از سوي ديگر، وظيفه سخت و حساس‌تری نسبت به گذشته، به اين شركت و مجموعه توليد تكليف شده است كه بايد با كار و تلاش به نتيجه دلخواه دست پيدا کنیم.

موسوی با اشاره به وجود افراد تحصیل‌کرده فاقد كار در استان، تأکید کرد: توليد و اشتغال از مسائل اساسي جامعه است كه مردم با آن درگير هستند، به‌ویژه در مسئله اشتغال كه بسياري از جوانان تحصیل‌کرده، بيكار بوده و خانواده‌ها نسبت به اين مسئله دغدغه دارند.

وی اضافه كرد: شركت شهرک‌های صنعتي همواره بر اين اصل استوار بوده كه با ايجاد يك شغل، يك خانواده از بيكاري نجات پيدا می‌کند.

مديرعامل شركت شهرک‌های صنعتي مازندران در پایان اذعان كرد: شركت شهرک‌های صنعتي مازندران با بهره‌مندی از جوانان متعهد، دلسوز و پرتلاش و با استفاده از منابع مالي به دنبال تكميل زيرساخت شهرک‌ها و نواحي صنعتي استان است تا سرمایه‌گذاران و توليدكنندگان با كمترين دغدغه در بخش توليد فعاليت كنند و زمينه اشتغال جوانان را فراهم سازند.


پایان پیام/

» برچسب ها : , اشتغال , تولید , راهكارهاي , اصلی , تحقق , اقتصاد مقاومتي , مازندران , اشتغال , تولید , راهكارهاي , اصلی , تحقق , اقتصاد مقاومتي , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا