اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 31244 مورخ:[1396-04-10 12:36:01]
پیام تبریک محمدپور به‌مناسبت روز صنعت و معدن
اختصاصی/مازنداصناف گزارش می دهد

پیام تبریک محمدپور به‌مناسبت روز صنعت و معدن

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران طی پیامی، دهم تیرماه روز صنعت و معدت را به کلیه صنعتگران، معدن‌داران و کارگران زحمتکش و غیرتمند استان مازندران تبریک گفت.

به گزارش مازند اصناف محمد محمدپور عمران رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران، طی پیامی دهم تیر ماه روز صنعت، معدن را به تمامی صنعتگران، معدن‌داران و کارگران زحمتکش و غیرتمند استان مازندران تبریک گفت.


بر اساس این گزارش، در این پیام آمده است:


                                                                  بسم الله الرحمن الرحیم


روز دهم تیر ماه همه ساله و بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، روز صنعت و معدن نامیده شده است. اختصاص این روز فرصت مناسبی است که به مهمترین موتور محرکه اقتصاد یعنی بخش صنعت و معدن نگاهی اندیشمندانه شود.


تریدی نیست که تکیه بر توانمندی‌های صنعتی و معدنی از اساسی‌ترین عناصر جریان توسعه اقتصادی محسوب می‌شود. یقیناً توسعه و گسترش سازمان یافته واحدهای تولیدی و معدنی می‌تواند در پیشرفت سراسری اقتصاد و تولید و اشتغال در کشور نقش تعیین کننده‌ای داشته باشد.


اینجانب این روز را به کلیه صنعت‌گران، معدن‌داران و کارگران زحمتکش و غیرتمند  استان مازندران و سراسر کشور تبریک عرض می‌کنم.

امید دارم تا درسالی که به‌نام اقتصاد مقاومتی تولید واشتغال از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده، شاهد حمایت بیشتر تمامی بخش‌های اجرایی کشور از این قشر پرتلاش بوده و با استعانت از خداوند قادر متعال، آغازگر فصل نوینی باشیم که اعتلای ایران اسلامی و شکوفایی اقتصاد و تجارت از ثمرات شیرین آن باشد.

 

پایان پیام/

» برچسب ها : , پیام , تبریک , محمدپور , مناسبت , روز , صنعت , معدن , پیام , تبریک , محمدپور , مناسبت , روز , صنعت , معدنمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا