کد خبر : 31012
رئیس کل دادگستری مازندران:
پرونده های قاچاق کالا به صورت فوق العاده بررسی می شود

 رئیس کل دادگستری مازندران گفت: پرونده‌های مرتبط با قاچاق کالاو ارز به‌صورت فوق‌العاده و به‌روز در شعب ویژه مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

به گزارش مازند اصناف حجت‌الاسلام‌ محمدعلی تقوی فرد بعدازظهر پنجشنبه در جلسه مبارزه با قاچاق کالا و ارز، وضعیت مبارزه با قاچاق کالا و ارز را نامطلوب ارزیابی کرد و افزود: اقدامات دولت در این خصوص رضایت‌بخش نبوده است.

وی با اشاره به این مطلب که طی سال‌های اخیر تغییری در وضعیت مبارزه با قاچاق کالا و ارز در دولت‌های مختلف حاصل نشده است، خاطرنشان کرد: درصورتی‌که دولت در راستای امر مبارزه با قاچاق کالا و ارز گام‌های مثبتی بردارد، ما نیز حمایت خواهیم کرد تا شاهد موفقیت در این زمینه باشیم.

حجت‌الاسلام‌ تقوی فرد لازمه موفقیت کشور را دارا بودن صنعت و تولید مطلوب عنوان و تصریح کرد: برای تحقق موارد مذکور باید بحث مبارزه با قاچاق کالا و ارز شفاف‌سازی شود.

رئیس‌کل دادگستری مازندران بابیان اینکه معدل مدیریت اجرایی کشور در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز قابل‌قبول نیست، به اهمیت مبارزه با قاچاق اشاره کرد و گفت: اراده ملی و اجرایی برای مبارزه با قاچاق احساس نمی‌شود.تنی است در ادامه جلسه حاضرین به بیان نظرات خود در خصوص موارد مطرح‌شده در جلسه پرداختند.

لازم به ذکر است جلسه مبارزه با قاچاق کالا و ارز با حضور معاونین رئیس‌کل دادگستری استان، روسا و دادستان‌های حوزه‌های قضایی مازندران و مدیران دستگاه مرتبط با موضوع جلسه در دادگستری کل استان مازندران برگزار شد.

 

/ مهر


Go to TOP
طراحی : داده پرداز کیمیا --- پشتیبانی : سریردیتا