اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 31001 مورخ:[1396-04-01 14:32:01]
دریافت بیش از 19 میلیاردتومان تسهیلات رونق تولید در بخش صنعت و معدن جویبار
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت جویبار خبر داد

دریافت بیش از 19 میلیاردتومان تسهیلات رونق تولید در بخش صنعت و معدن جویبار

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جویبار به تسهیلات بسته رونق اقتصادی اشاره و اظهارکرد: در بخش صنعت و معدن 19 طرح به میزان 19 میلیارد و 973 میلیون تومان از بسته رونق تولید تسهیلات دریافت و برای 64 نفر اشتغال‌زایی ایجادشده است.

به گزارش مازند اصناف به نقل از جویباران،محمود فیروزجایی در جلسه رفع موانع تولید و اشتغال گفت: پرداخت تسهیلات بسته رونق اقتصادی در سال 96 از تاریخ 28 خردادماه آغازشده است و متقاضیان می‌توانند برای بهره‌مندی از این تسهیلات در سایت بهین یاب ثبت‌نام کنند.

وی بابیان این‌که به تمام واحدهای تولیدی در شهرستان جویبار دراین‌باره اطلاع‌رسانی شده است اظهارکرد: از سال 95 تا به امروز در بخش صنعت و معدن 19 طرح به میزان 19 میلیارد و 973 میلیون تومان از بسته رونق تولید تسهیلات دریافت و برای 64 نفر اشتغال‌زایی ایجادشده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت جویبار افزود: از این 19 طرح، 17 طرح آن در سال 95 تسهیلات دریافت کردند و دو طرح نیز در سال جاری از این تسهیلات بهره‌مند شدند.

فیروزجایی از بانک‌ها خواست در راستای رونق واحدهای تولیدی و ایجاد اشتغال برای جوانان روند دریافت تسهیلات رأی متقاضیان تسهیل کنند./


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا