اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 30956 مورخ:[1396-03-31 01:14:01]
بیانیه سازمان بسیج اصناف مازندران جهت حضور گسترده اصناف و عموم مردم در راهپیمایی روز قدس
اختصاصی/مازنداصناف گزارش می دهد

بیانیه سازمان بسیج اصناف مازندران جهت حضور گسترده اصناف و عموم مردم در راهپیمایی روز قدس

سازمان بسیج اصناف مازندران طی بیانیه‌ای از مردم شهیدپرور و ولایت‌مدار مازندران به‌ویژه اصناف و بازاریان استان، جهت حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی روز قدس، دعوت کرد.


به گزارش خبرنگار مازند اصناف سازمان بسیج اصناف مازندران طی بیانیه‌ای از مردم شهیدپرور و ولایت‌مدار مازندران به‌ویژه اصناف و بازاریان استان، جهت حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی روز قدس، دعوت کرد.

بر اساس این گزارش در این پیام آمده است:

                                                                          بسم‌الله الرحمن الرحیمفلسطین مهبط وحی انبیاء و مهد ادیان الهی و آموزه‌های سرتاسر رحمت و مهربانی است. فلسطین بخشی از تاریخ اعتقادی و فرهنگی امت و قلب تپنده اسلام و قبله اول مسلمانان است که دیرسالی است شیاطین صهیونیست در آن خرمنی از آتش فتنه انباشته‌اند تا ریشه درخت توحید را در آنجا بسوزانند.

روز قدس روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلام، رستاخیز استکبارستیزی مسلمانان جهان و روز وحدت انسان‌های حقیقت‌طلب و عدالت‌خواه و روز ستیز همیشگی با ظلم و بیداد است.

اینک که مجال دیگری برای فریاد علیه ظلم و ستم  در روز قدس، این میراث گران‌قدر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، فراهم آمده است، اصناف و بازاریان در کنار سایر آحاد مردمی استان مانند همیشه با نگاه تیزبین، درک عمیق و تحلیل درست خود از وقایع جهان کنونی، بار دیگر در این مناسبت شکوهمند شرکت می‌کنند و وظیفه دینی و شعور انقلابی و میهنی خود را در پیشگامی و همراهی با خروش ملت بیدار ایران و امت اسلام به نمایش می‌گذارند.

شرکت در راهپیمایی روز قدس اعلام برائت و ابراز انزجار از دولت‌های متجاوزی است که دهه‌هاست حقوق مظلومین و ستمدیدگان فلسطین و حرمت قدس شریف را نادیده گرفته و هر روز بر دامنه تجاوز و ظلم خود می‌افزایند.

 

در بخش پایانی این بیانیه آمده است:

در برهه کنونی که نقاب نفاق از چهره برخی مرتجعان منطقه‌ای برداشته شده، ضرورت دارد که قاطبه مسلمانان همدل و هم صدا در سراسر عالم یک‌بار دیگر و بلندتر از همیشه آرمان فلسطین را فریاد کنند و به نظام سلطه حاکم بر جهان گوشزد کنند که تلاش‌های مذبوحانه آنان برای محو آرمان فلسطین بیش از هر زمان دیگری در آستانه فرو ریختن و نابودی است.

سازمان بسیج اصناف مازندران به این وسیله از آحاد امت اسلامی و ملت همیشه در صحنه مازندران، به‌ویژه کسبه، اصناف و بازاریان استان که بازوان ستبر انقلاب‌اند، دعوت می‌شود تا دست در دست هم با اراده‌ای راسخ، خشم خود از دشمنان ظالم و بی‌عدالت را نشان دهند و پس از یک ماه عبادت خالصانه در ماه مبارک رمضان، با شرکت در راهپیمایی روز قدس، بار دیگر با آرمان‌های امام راحل، انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بیعت کنند، تا استکبار جهانی بداند که مسأله  فلسطین همچنان مسأله اول عالم اسلام است.

انتهای پیام/

» برچسب ها : , بیانیه , سازمان , بسیج , اصناف , مازندران جهت , حضور , گسترده , اصناف , عموم , مردم , راهپیمایی , روز , قدس , بیانیه , سازمان , بسیج , اصناف , مازندران جهت , حضور , گسترده , اصناف , عموم , مردم , راهپیمایی , روز , قدسمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا