اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 30828 مورخ:[1396-03-23 19:30:01]
انجام دو هزار و 500 مورد بازرسی در ساری و میاندرود/کشف 475 واحد متخلف
اختصاصی/رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ساری خبر داد

انجام دو هزار و 500 مورد بازرسی در ساری و میاندرود/کشف 475 واحد متخلف

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ساری ضمن اشاره به تعداد دو هزار و 500 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی شهرستان ساری و میاندرود، گفت: در پی این بازرسی‌ها، تعداد 475 واحد متخلف شناسایی و پرونده آن‌ها، جهت صدور رأی به شعب تعزیرات حکومتی ارسال شد.

حسن ژولیده در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف گفت: در دو ماهه نخست سال‌جاری، تعداد 33 واحد خبازی متخلف در شهرستان ساری شناسایی شدند.

وی با اعلام این مطلب افزود: ارزش پرونده‌های متشکله مبلغ 44 میلیون و 669 هزار و 500 ریال می‌باشد که جهت صدور رأی به مراجع ذی‌صلاح ارسال شده است.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ساری در ادامه به تعداد دو هزار و 500 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی شهرستان ساری و میاندرود اشاره و اظهار کرد: در پی این بازرسی‌ها، تعداد 475 واحد متخلف شناسایی و پرونده آن‌ها به میزان یک‌میلیارد و 456 میلیون و 469 هزار و 500 ریال، جهت صدور رأی به شعب تعزیرات حکومتی ارسال شد.

ژولیده با بیان اینکه در بخش اصناف، از ابتدای سال‌جاری تاکنون، تعداد 33 فقره پروانه کسب ایثارگری صادر و تحویل متقاضیان شده است؛ عنوان کرد: طی این مدت، انتخابات سه اتحادیه پوشاک، عکاسان، تعمیرکاران لوازم خانگی و صنعتی نیز برگزار و ترکیب هیئت مدیره جدید آن‌ها نیز معرفی شده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ساری در پایان به بازدید مستمر از واحدهای تولیدی و صنعتی در این شهرستان اشاره و به‌روز رسانی اطلاعات واحدهای صنعتی، پیگیری امور بسته رونق تولید و مقوله HSSE برای 51 واحد صنعتی، از دیگر اقدامات اداره متبوعش در دو ماهه نخست سال‌جاری برشمرد.

 

پایان پیام/

» برچسب ها : , بازرسی , واحدهای , صنفی , ساری , میاندرود , ژولیده , بازرسی , واحدهای , صنفی , ساری , میاندرود , ژولیدهمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا