اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 30818 مورخ:[1396-03-23 02:22:01]
گران‌فروشی و عدم درج قیمت عامل تعزیر یک واحد عرضه میوه در ساری
اختصاصی/مازنداصناف گزارش می دهد

گران‌فروشی و عدم درج قیمت عامل تعزیر یک واحد عرضه میوه در ساری

یک واحد عرضه میوه و تره‌بار در ساری به‌دلیل ارتکاب چندباره گران‌فروشی و عدم درج قیمت، محکوم به پرداخت جزای نقدی و نصب پارچه بر سر درب واحد صنفی شد.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف در پی دریافت گزارش از سوی بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ساری، مبنی بر گران‌فروشی و عدم درج قیمت از سوی یک واحد عرضه کننده میوه و تره‌بار، گزارش تخلفی تنظیم و جهت طی مراحل اداری و قانونی به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

بر اساس این گزارش، رئیس شعبه پنجم تعزیرات حکومتی مرکز مازندران با بررسی موضوع، احضار متخلف صنفی، اخذ دفاعیات وی و مداقه در محتویات پرونده، تخلفات منتسبه را محرز و مسلم تشخیص داد.

این گزارش حاکی‌است قاضی پرونده با توجه به تکرار تخلف از سوی متصدی واحد صنفی، مستند به مرتبه سوم ماده 57 قانون نظام صنفی مصوب سال 92، علاوه بر پرداخت جزای نقدی، حکم نصب پارچه بر سردرب واحد صنفی به مدت دوهفته را صادر کرد که پس از قطعیت از سوی اجرای احکام تعزیرات حکومتی، به مرحله اجرا در آمد.

 

پایان پیام/


» برچسب ها : , گران‌فروشی , عدم , درج قیمت , عامل , تعزیر , واحد , عرضه , میوه , ساری , گران‌فروشی , عدم , درج قیمت , عامل , تعزیر , واحد , عرضه , میوه , ساریمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا