اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 3073 مورخ:[1392-02-13 12:56:01]
نخبه مازندرانی به زادگاهش بازگشت/ ذبیحی در مسابقات جهانی سوم شد
در میان استقبال مردم

نخبه مازندرانی به زادگاهش بازگشت/ ذبیحی در مسابقات جهانی سوم شد

نخبه جوان مازندرانی با کسب مقام سوم مسابقات جهانی ترکیه در میان استقبال مردم به زادگاهش محمودآباد بازگشت.

به گزارش نجبا و به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان محمودآباد، نخبه جوان مازندرانی در میان استقبال مردم صبح امروز به زادگاهش شهرستان محمودآباد بازگشت.

این جوان مخترع مازندرانی که محمدامین ذبیحی نام دارد، توانست در میان مخترعان جوان سراسر دنیا در مسابقات جهانی ترکیه مقام سومی را برای کشور به دست آورد.

ذبیحی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس سطح مسابقات را بسیار بالا توصیف کرد و گفت: مخترعان زیادی از کشورهای مختلف جهان در این دوره از مسابقات حضور داشتند که با دعای خیر مردم به ویژه همشهریان و هم‌استانی‌هایم توانستم همچون مسابقات بین‌المللی مالزی مقام سوم را در این رقابت‌ها کسب کنم.

مخترع محمودآبادی با تقدیر از حضور مردم در مراسم استقبال تصریح کرد: حضور مردم مسئولیت و توان مرا چند برابر کرد تا در مسابقات آینده بتوانم رتبه‌ای بهتر کسب کنم و پرچم سه رنگ مقدس کشورم را در جای جای دنیا به اهتزاز در آورم.

وی اختراع ارائه شده خود در این مسابقات را ناوشکن فارس عنوان کرد و افزود: این ناوشکن منحصر به فرد بوده و نامگذاری آن به دلیل زنده نگه داشتن نام همیشه جاویدان خلیج فارس بوده است که امیدوارم سهم کوچکی از آن داشته باشم.

ذبیحی تقارن کسب این موفقیت با روز خلیج فارس را به یادماندنی دانست و اظهار کرد: خواست خدا بود که در روز خلیج فارس اختراع ناوشکن فارس در معتبرترین مسابقات جهانی رتبه کسب کند و این موفقیت ناچیز را به رهبر معظم انقلاب، امام راحل و شهدای عظیم الشأن و تمامی ملت به ویژه مردم خوب شهر خودم تقدیم می‌کنم.

بر اساس این گزارش، جوان نخبه محمودآبادی توانسته در مسابقات مختلف کشوری و بین‌المللی عنوان‌های قابل توجهی را کسب کند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا