اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 3045 مورخ:[1392-02-10 14:05:01]
دفاع از ولایت مهم‌ترین برتری حضرت فاطمه (س) بود
معاون فرماندار قائمشهر

دفاع از ولایت مهم‌ترین برتری حضرت فاطمه (س) بود

حضرت فاطمه (س) الگو و سرمشق همه انسان‌ها در تمام عصرها بوده که همه باید به ایشان اقتدا کنند.

 

به گزارش نجبا و به نقل از روابط عمومی فرمانداری ساری ؛عادل تقی پور معاون فرماندار قائمشهردر مراسمی که به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه(س) و روز زن در سالن ورزشی تختی با جمع کثیری از بانوان برگزار شد گفت: ولایت‌پذیری و دفاع از ولایت مهم‌ترین برتری حضرت فاطمه بود.

وی با اشاره به ولادت حضرت فاطمه(س) اظهار داشت: در رابطه با حضرت فاطمه (س) از دو دیدگاه و نظر می‌توان سخن گفت. شناخت شخصی و شناسنامه‌ای حضرت فاطمه (س) کار سهل و آسانی بوده و تمام مشخصات شخصی ایشان در تاریخ ذکر شده است  اما آنچه به حضرت فاطمه زهرا (س) امتیاز و برتری می‌دهد شخصیت ایشان است.

وی ادامه داد: حضرت فاطمه (س) سیده زنان عالم از اول تا قیام قیامت است و  متعلق به مکان، زمان، قوم و نژاد خاصی نبوده بلکه متعلق به همه جهانیان است.

تقی پور ابراز داشت: حضرت فاطمه (س) الگو و سرمشق همه انسان‌ها در تمام عصرها بوده که همه باید به ایشان اقتدا کنند.وی با نقل حدیثی از امام زمان (عج) در رابطه با حضرت فاطمه (س) یادآور شد: حضرت مهدی (عج) حضرت فاطمه (س) را در تمامی موارد الگو و سرمشق خود اعلام کرده‌اند.

معاون فرماندار قائمشهر حضرت فاطمه (س) را دردانه و نادره خلقت دانست و گفت: ایشان انتخاب‌شده خداوند هستند و نامشان بر سردر بهشت نوشته شده است.وی راز و رمز بزرگی شخصیت حضرت فاطمه(س) در عمل و گزینش‌های ایشان عنوان کرد وگفت: مهم‌ترین امتیاز و برتری حضرت فاطمه(س) دفاع از امامت و ولایت علی(ع) بوده و مردم ولایتمدار ایران اسلامی در همه صحنه‌ها ولایتمداری و عشق به ولایت را به رخ جهانیان کشانده اند.وی افزود: ولایتمداری ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در مراحل مختلف در دفاع از ولایت به منصه ظهور رسید.

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا