اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 30440 مورخ:[1396-03-13 18:35:01]
کشف بیش از 5000 نخ سیگار قاچاق در جویبار
اختصاصی/رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت جویبار خبر داد

کشف بیش از 5000 نخ سیگار قاچاق در جویبار

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت جویبار گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون، تعداد 5 هزار و 40 نخ سیگار قاچاق و انواع لوازم آرایشی و بهداشتی به ارزش 29 میلیون و 482 هزار ریال کشف شد.

محمود فیروزجایی در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف گفت: در دو ماه نخست سال‌جاری، اطلاعات 121 نفر در سامانه رصد اشتغال ثبت نام شده است.

وی افزود: از نظر شاخص جمعیتی و تعداد واحدهای صنعتی، با ثبت اطلاعات 121 نفر در این سامانه، عملکرد شهرستان جویبار در سطح استان، در رتبه نخست طی دو ماهه ابتدایی سال 96 قرار دارد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت جویبار با اشاره به عملکرد این اداره در حوزه خدمات سفر نوروز 96، اظهار کرد: اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جویبار، حائز رتبه برتر شده و از سوی فرماندار این شهرستان نیز تقدیر به‌عمل آمد.

فیروزجایی در ادامه در خصوص فعالیت‌های واحد بازرسی اداره صمت شهرستان جویبار، خاطرنشان کرد: از ابتدای سال‌جاری تاکنون، تعداد 5 هزار و 40 نخ سیگار قاچاق و انواع لوازم آرایشی و بهداشتی به ارزش 29 میلیون و 482 هزار ریال کشف شد. 

رئیس اداره صمت جویبار در پایان اذعان کرد: در طی این مدت، پرونده تخلف یک واحد صنعتی کابینت‌سازی، به ارزش 145 میلیون ریال نیز توسط بازرسان این اداره تنظیم و جهت صدور حکم به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شد.

 

پایان پیام/

» برچسب ها : , کشف , سیگار , قاچاق , جویبار , مازندران , فیروزجایی , کشف , سیگار , قاچاق , جویبار , مازندران , فیروزجاییمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا