اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 30392 مورخ:[1396-03-10 23:29:01]
آغاز توزیع برنج و شکر 2700 تومانی در مازندران
اختصاصی/مدیرعامل شرکت غله‌ و‌ خدمات بازرگانی منطقه دو کشور مطرح کرد

آغاز توزیع برنج و شکر 2700 تومانی در مازندران

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور گفت: تاکنون، 169هزار و 500 کیلو برنج با قیمت دو هزار و 700 تومان و 190 هزار کیلو شکر با قیمت دو هزار و 750 تومان، در قالب طرح ضیافت برای تنظیم بازار ماه مبارک رمضان در مازندران توزیع شد.

سیدمحمد جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف گفت: تاکنون، 169هزار و 500 کیلو برنج با قیمت دو هزار و 700 تومان و 190 هزار کیلو شکر با قیمت دو هزار و 750 تومان، در قالب طرح ضیافت برای تنظیم بازار ماه مبارک رمضان در مازندران، با توجه به تقاضای بازار توزیع شد.

وی افزود: به‌منظور تنظیم بازار و تامین نیاز مردم استان در ایام ماه مبارک رمضان، توزیع کالاهای اساسی برنج و شکر با قیمت مصوب در مازندران آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان نیز ادامه دارد.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور اظهار کرد: با توجه به مجوزهاي شركت مادر تخصصي بازرگاني دولتي ايران در راستای تنظیم بازار کالاهای اساسی، مقادیر یک‌هزار و 122 تن برنج و 822 تن  شکر در قالب " طرح توزیع سبد کالای اساسی ضیافت "ماه مبارک رمضان و بر اساس مصوبه کمیته‌ی تنظیم بازار، در استان توزیع می‌شود.

جعفری اضافه کرد: قیمت شکر تحویلی به عاملان توزیع در درب کارخانه به‌ازای هر کیلو دو هزار و 520 تومان محاسبه شده و عاملان موظف هستند این کالا را حداکثر با قیمت هر کیلو دو هزار و 855 تومان به مصرف‌کننده نهایی عرضه کنند.

وی با بیان اینکه قیمت فروش برنج به مباشران توزیع شامل: فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌های مصرف، درب انبارهای این شرکت به‌ازای هرکیلوگرم، دو هزار و 400 تومان است؛ بیان کرد: قیمت فروش برنج برای مصرف‌کنندگان نهایی در فروشگاه‌ها به‌ازای هر کیلو، دو هزار و 700  تومان تعیین شده است.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور درپایان در خصوص چگونگی توزیع اقلام فوق، اذعان کرد: این کالاها با معرفي‌نامه كارگروه تنظيم بازار مازندران و با هماهنگي سازمان جهاد كشاورزي استان، از طریق فروشگاه‌های بزرگ، زنجیره‌ای و تعاونی‌های مصرف در سطح استان توزیع خواهد شد.

 

پایان پیام/

» برچسب ها : , آغاز , توزیع , برنج , شکر , تنظیم , بازار , 2700 تومانی , مازندران , آغاز , توزیع , برنج , شکر , تنظیم , بازار , 2700 تومانی , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا