اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 30344 مورخ:[1396-03-10 02:02:01]
 توقف تولید نیسان Juke به زودی +عکس

توقف تولید نیسان Juke به زودی +عکس

براساس تازه ترین شنیده ها، نیسان پس از معرفی مدل 2018 خودروی Juke، تولید آن را متوقف کرده و محصولی جدید با نام Kicks را معرفی خواهد کرد. نیسان در واکنش به این خبر، از هر گونه از اظهار نظر خودداری کرده است.

به گزارش مازند اصناف شرکت نیسان در حال حاضر خودروهای متنوعی را به بازار عرضه می کند. در سبط محصولات این شرکت خودروهایی در کلاس های مختلف به چشم می خورد که یکی از آنها Juke نام دارد، خودرویی در دسته کراس اور ها که ظاهری کم و بیش عجیب دارد و از سال 2010 وارد بازار شده است.
 

توقف تولید نیسان Juke به زودی +عکس


این خودرو طی سال های اخیر شاهد تغییرات اندکی در طراحی و کارایی خود بوده و حالا به نظر می رسد نیسان به این نتیجه رسیده که عدم تولید آن، بهتر از ادامه تولیدش است. براساس تازه ترین شنیده ها، نیسان پس از معرفی مدل 2018 خودروی Juke، تولید آن را متوقف کرده و محصولی جدید با نام Kicks را معرفی خواهد کرد. نیسان در واکنش به این خبر، از هر گونه از اظهار نظر خودداری کرده است.

نیسان در سال 2010 با معرفی این خودرو، توجه زیادی را به خود جلب کرد، اما با گذشت زمان، اوضاع تغییر کرد. هرچند طراحی این خودرو به گونه ای نبود که بتواند نظر مثبت هر خریداری را جلب کند، اما موفق شد کمی حال و هوای محصولات شاسی بلند نیسان را تغییر دهد. این خودرو توانست نظر مردم به خودروهای شاسی بلند کوچک را تا حدی تغییر دهد و نیسان با ارائه موتوری قدرتمند در آن، تلاش کرد مشتریان بیشتری را جذب کند.

در حالی که Juke تلاش می کرد مزایای خودروی شاسی بلند و کوپه را در کنار هم ارائه کند، سایر رقبای آن بیشتر تمایل داشتند محصولی شاسی بلند به نظر بیایند.

از سوی دیگر، نیسان juke اکنون پس از گذشت چند سال از رونمایی، در مقایسه با رقیبان خود طراحی قدیمی دارد و جذابیت آن مانند گذشته نیست.

از آنجایی که علاقه مردم به خودروهای شاسی بلند روز به روز بیشتر می شود، نیسان می توانست با ایجاد تغییراتی در Juke، دوباره سهم عمده ای از بازار را به دست بگیرد اما به هر حال تصمیم این شرکت، چیز دیگری است و باید منتظر بود و دید که نیسان Kick تا چه اندازه موفق خواهد بود.

 

صبحانه

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا