اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 30330 مورخ:[1396-03-09 20:00:01]
 شناسایی و تقویت واحدهای تولیدی از برنامه های اقتصاد مقاومتی است
مسئول بسیج سازندگی سپاه مازندران:

شناسایی و تقویت واحدهای تولیدی از برنامه های اقتصاد مقاومتی است

مسئول بسیج سازندگی سپاه کربلای مازندران، شناسایی و تقویت واحدهای تولیدی را از مهمترین برنامه ها برای تحقق اقتصاد مقاومتی بیان کرد.

به گزارش مازند اصناف سرهنگ غلامرضا شریعتی دوشنبه شب در جلسه کارگروه اقتصادی بسیج سازندگی شهرستان آمل که در سالن اجتماعات ششم بهمن سپاه ناحیه آمل برگزار شد گفت: بیشتر فعالیت سازمان بسیج سازندگی مازندران در ایجاد اشتغال در بخش‌های کشاورزی و روستایی، آبزیان، پرورش قارچ، دام‌پروری، زعفران، زنبورعسل، صنایع تبدیلی و محصولات گلخانه‌ای است، بیان کرد: در سال جاری تسهیلات به کارآفرینان تحت حمایت این سازمان با سود ۴ درصد و تا سقف ۳۰ میلیون تومان تعلق می‌گیرد.

 مسئول بسیج سازندگی سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه در بازار فروش و واحدهای تولیدی با چالش‌هایی روبرو هستیم، افزود: برای شناسایی و رفع این موضوع با شناسایی و تقویت شرکت‌های پشتیبان، موجب حمایت واحد کوچک این شرکت‌ها می‌شویم.

سرهنگ حکمت داجلری فرمانده سپاه آمل نیز در این جلسه با اشاره به اینکه در سال گذشته به ۱۴۸ متقاضی ۲۴ میلیارد ریال تسهیلات در حوزه‌های مختلف پرداخت شد، ادامه داد: بسیج سازندگی با ایجاد مجمع خیرین در این شهرستان در محرومیت‌زدایی اقدامات خوبی انجام داد.

فرمانده سپاه بسیج مقاومت ناحیه آمل از اقدامات انجام‌شده دیگر این سازمان مانند آزادی ۳ نفر از زندان، معرفی ۵ نفر به صندوق زنان روستایی، ۶ نفر به‌ اداره میراث فرهنگی بر اساس تفاهم‌نامه اشاره کرد و گفت: برای کمک به تولیدکنندگان تفاهم‌نامه با اتاق اصناف این شهرستان منعقد شد تا بتوان محصولات را عرضه کرد.

سرهنگ داجلیری با اشاره به حجم تولیدات در بخش‌های مختلف بیان کرد: تا به الآن در بخش قارچ ۳۲ نفر، پرورش زنبورعسل، پرورش مرغ بومی ۲۱ نفر، صنایع تبدیلی ۴ نفر، پرورش بلدرچین ۹ نفر، صنایع‌دستی ۲۵ نفر، پرورش دام سنگین ۲۰ نفر، پرورش گیاهان دارویی ۲ نفر، پرورش ماهی گرم آبی و سرد آبی ۷ نفر، پرورش شترمرغ ۳ نفر، گلخانه ۱۰ نفر و کود هیدروپونیک ۱ نفر تسهیلات پرداخت شد.

 

* مهر


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا