اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 30284 مورخ:[1396-03-07 20:19:01]
قیمت زولبیا و بامیه در مازندران 9 تا 12 هزار تومان تعیین شد
اختصاصی/رئیس اتحادیه قنادان مرکز مازندران:

قیمت زولبیا و بامیه در مازندران 9 تا 12 هزار تومان تعیین شد

رئیس اتحادیه قنادان مرکز مازندران گفت: نرخ زولبیا و بامیه در مازندران بر اساس درجه‌بندی قنادی‌های سطح استان از 9 الی 12 هزار تومان مصوب شده است.

 

به گزارش خبرنگار مازند اصناف علی فاضلی طی گفت‌وگویی اظهار کرد: براساس مصوبه سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان قیمت هر کیلوگرم زولبیا و بامیه ماه مبارک رمضان سال‌جاری، از نوع درجه یک 120 هزار ریال و درجه دو 115 هزار ریال است.

وی افزود: قیمت زولبیا و بامیه سال گذشته بین 100 تا 105 هزار ریال بود که امسال این نرخ با 8 درصد رشد به 115 تا 120 هزار ریال رسیده است که حدود یک هزار ریال افزایش نشان می‌دهد.
 
رئیس اتاق اصناف ایران خاطرنشان کرد: قیمت‌های پیشنهادی اتحادیه قنادان برای هر کیلوگرم زولبیا و بامیه به کمیسیون اتاق اصناف، بیش از این بود که پس از بررسی و آنالیز کارشناسی این نرخ تصویب و ابلاغ شد.

ابراهیم حسینی در خصوص قیمت زولبیا و یامیه در سال‌جاری به خبرنگار ما گفت: در سال‌جاری با افزایش قیمت چندانی مواجه نبوده‌ایم.

وی افزود: قیمت پیشنهادی اتحادیه قنادان بیش از نرخ مصوب بوده است؛ اما با نرخ پیشنهادی موافقت نشده و نرخ بر مبنای سال گذشته تعیین شده است.

رئیس اتحادیه قنادان با ابراز گلایه از افزایش قیمت مواد اولیه و ملزومات قنادی برای قنادان و کارگاه‌های تولیدی، تاکید کرد: عامل اساسی این افزایش قیمت، مالیات و ارزش افزوده بالا می‌باشد و این در حالی‌است که قنادان، در سال‌جاری نیز، علی‌رغم این افزایش قیمت، تغییری در نرخ زولبیا و بامیه  نداشته‌اند.

حسینی در پایان اذعان کرد: نرخ زولبیا و بامیه در مازندران بر اساس درجه‌بندی قنادی‌های سطح استان از 9 الی 12 هزار تومان مصوب شده است.

 

پایان پیام/

 

» برچسب ها : , نرخ , زولبیا , بامیه , مازندران , حسینی , اتحادیه , قنادان , ساری , مصوب , نرخ , زولبیا , بامیه , مازندران , حسینی , اتحادیه , قنادان , ساری , مصوبمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا