اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 30205 مورخ:[1396-03-02 22:39:01]
قیمت و میزان برنج و شکر تنظیم بازار ماه رمضان در مازندران
اختصاصی/مدیرعامل شرکت غله‌ و‌ خدمات بازرگانی منطقه دو کشور مطرح کرد

قیمت و میزان برنج و شکر تنظیم بازار ماه رمضان در مازندران

مقادیر یک‌هزار و 122 تن برنج و 822  تن شکر را در قالب " طرح توزیع سبد کالای اساسی ضیافت " ویژه ماه مبارک رمضان و بر اساس مصوبه کمیته‌ی تنظیم بازار، در استان مازندران توزیع می‌شود.

سیدمحمد جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف از توزيع اقلام برنج و شكر ویژه تنظيم بازار ماه مبارك رمضان در مازندران خبر داد.

وی با اعلام این مطلب افزود: با توجه به مجوزهاي شركت مادر تخصصي بازرگاني دولتي ايران در راستای تنظیم بازار کالاهای اساسی، مقادیر یک‌هزار و 122 تن برنج و 822  تن شکر را در قالب " طرح توزیع سبد کالای اساسی ضیافت " ویژه ماه مبارک رمضان و بر اساس مصوبه کمیته‌ی تنظیم بازار، در استان مازندران توزیع می‌شود.

مديرعامل شركت غله و خدمات بازرگاني منطقه دو کشور تصریح کرد: قیمت شکر تحویلی به عاملان توزیع درب کارخانه به‌ازای هر کیلو دو هزار و 520  تومان محاسبه شده و عاملان موظف هستند این کالا را حداکثر به قیمت هر کیلو دو هزار و 855 تومان به مصرف کننده نهایی عرضه کنند.

 جعفري با بیان اینکه قیمت فروش برنج  به مباشران توزیع شامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌های مصرف، درب انبارهای این شرکت به ازای هرکیلو گرم دو هزار و 400 تومان است، خاطرنشان کرد: قیمت فروش برنج برای مصرف کنندگان نهایی در فروشگاه‌ها به‌ازای هر کیلو دو هزار و 700 تومان تعیین شده است.

وي خاطرنشان كرد: شکر سفید تصفیه شده‌ی درجه یک با توجه به جمعیت استان، جهت مصارف خانوار در نظر گرفته شده است که از طریق عاملان توزیع بین مردم توزیع می‌شود.

مديرعامل شركت غله و خدمات بازرگاني منطقه دو کشور  در پایان، در خصوص چگونگی توزیع اقلام فوق به خبرنگار ما پاسخ داد: این کالاها با معرفي‌نامه كارگروه تنظيم بازار مازندران و با هماهنگي سازمان جهاد كشاورزي استان از طریق فروشگاه‌های بزرگ، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌های مصرف در سطح استان توزیع می‌شود.

 

پایان پیام/

» برچسب ها : , توزیع , برنج , شکر , تنظیم , بازار , ماه , رمضان , مازندران , توزیع , برنج , شکر , تنظیم , بازار , ماه , رمضان , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا