اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 30201 مورخ:[1396-03-02 22:23:01]
 نبودن و بودن تحریم هیچ تأثیری بر کسب و کار ندارد/ مدیران نمی‌خواهند تغییر کنند
دکترای مدیریت راهبردی کسب و کار DBA :

نبودن و بودن تحریم هیچ تأثیری بر کسب و کار ندارد/ مدیران نمی‌خواهند تغییر کنند

دکترای مدیریت راهبردی کسب و کار DBA با تاکید بر اینکه بودن یا نبودن تحریم هیچ فرقی به حال کسب و کار نمی‌کند، گفت: برداشتن تحریم از جنبه‌هایی خوب است که می‌توانیم مواد اولیه را تولید کنیم اما با برداشتن تحریم برای برندهای ما مشکل پیش می‌آید چرا که در کشور برند قوی و حرفه‌ای وجود ندارد که بتواند با برندهایی که وارد بازار می‌شود، رقابت کند.

به گزارش مازند اصناف علیرضا مزیدی،دوشنبه شب در جمع خبرنگاران در ساری با بیان اینکه جامعه و اقتصاد ما در حال تغییر است و جامعه بر اساس نوع رفتار شکل می‌گیرد، اظهار کرد: در پی آن کسب و کار هم خواه ناخواه عوض می‌شود.

وی با اعلام اینکه برخی راه و روش درست اجرای کسب و کار را نمی‌دانند،خاطر نشان کرد: برندهایی داریم که با مشکلات اقتصادی خوب توانستند کار کنند چون ابزار لازم کسب‌وکار را داشتند.

مزیدی با اشاره به اینکه در راه‌اندازی کسب و کار باید قواعد و دستورالعمل‌ها رعایت شود، بیان کرد: بیشتر صاحبان کسب و کار به جنبه‌های فیزیکی کسب و کار توجه می‌کنند، از این ابزار و جنبه‌های فیزیکی در کسب و کار ایران وجود ندارد.

دکترای مدیریت راهبردی کسب و کار DBA با تاکید بر اینکه بودن یا نبودن  تحریم هیچ فرقی به حال کسب و کار نمی‌کند، تصریح کرد: برداشتن تحریم از جنبه‌هایی خوب است که می‌توانیم مواد اولیه را تولید کنیم اما با برداشتن تحریم برای برندهای ما مشکل پیش می‌آید چرا که در کشور برند قوی و حرفه‌ای وجود ندارد که بتواند با برندهایی که وارد بازار می‌شود، رقابت کند.

وی در ادامه در ارتباط با بی‌تاثیری تحریم بر کسب و کار گفت: مدیران ما بی‌تجربه‌اند و سندرم من بهترین هستم، دارند و نمی‌خواهند تغییر کنند  کسب و کار فرآیند مرحله به مرحله برای رسیدن به هدف و یا پول است. 

 

فارس

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا