اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 30195 مورخ:[1396-03-02 22:06:01]
ادامه روند رکود بر بازار طلا در مازندران/قیمت انواع سکه و طلا
اختصاصی/عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر فروشان ساری مطرح کرد

ادامه روند رکود بر بازار طلا در مازندران/قیمت انواع سکه و طلا

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران ضمن اشاره به کاهش نوسانات قیمت سکه در بازار، گفت: علی‌رغم گذشت دو ماه از سال‌جاری، همچنان شاهد رکود بر بازار طلا در مازندران هستیم.

محمدرضا نصیری در گفت‌وگو با مازنداصناف از کاهش نوسانات قیمت سکه در بازار خبر داد.

وی افزود: علی‌رغم گذشت دو ماه از سال‌جاری، همچنان رکود بر بازار طلا حاکم است.

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران اظهار کرد: بی‌شک بازارهای مسکن، خودرو و طلا ویترین رکود و رونق اقتصادی کشور است که با مشاهده و بررسی آن، می‌توان از رکود یا رونق بازار مطلع شد.

نصیری با اشاره به رکود حال حاضر بازار مسکن، خودرو و طلا در کشور و استان، تصریح کرد: بازار معاملات طلا از لحاظ اقتصادی، به زبان بازاری، صفر است و این رکود، موجب زیان و ضربه به فعالان این حرفه در استان خواهد شد.

وی با اشاره به وابستگی مستقیم بازار مازندران به دو قطب کشاورزی و باغداری، تاکید کرد: زیان سال گذشته باغداران از یک‌سو و آغاز فصل نشا از سویی دیگر موجب شده است تا رکود مستمر بر بازار استان، به‌ویژه بازار طلا حاکم شود.

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر ساری در خصوص قیمت سکه در بازار به خبرنگار ما پاسخ داد: در حال حاضر، قیمت هر گرم طلای 18 عیار، 114 هزار تومان، سکه طرح قدیم یک‌میلیون و 170 هزار تومان و سکه امامی یک میلیون و 200 هزار تومان است.

نصیری در پایان ضمن اشاره به قیمت 258 هزار تومانی سکه‌های یک گرمی، اذعان کرد: قیمت نیم سکه را 650 هزار تومان و قیمت ربع سکه 370 هزار تومان است.

 

پایان پیام/

» برچسب ها : , قیمت , سکه , طلا , بازار , مازندران , قیمت , سکه , طلا , بازار , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا