اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 30122 مورخ:[1396-02-31 23:31:01]
اجرای طرح تشدید نظارت بر بازار مازندران طی ماه مبارک رمضان
اختصاصی/مازنداصناف گزارش می دهد

اجرای طرح تشدید نظارت بر بازار مازندران طی ماه مبارک رمضان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از اجرای طرح تشدید نظارت بر بازار مازندران از ابتدای خرداد ماه سال‌جاری، طی ماه مبارک رمضان خبر داد.

محمد محمدپور در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف گفت: طرح تشدید نظارت و پایش بازار مازندران ویژه ایام ماه مبارک رمضان از ابتدای خرداد ماه لغایت پنجم تیرماه سال‌جاری در سطح استان اجرا می‌شود.

وی با اعلام این خبر افزود: با توجه به در پیش‌بودن ایام ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضا برای موادغذایی نظیر: اقلام پروتئینی، برنج، روغن، قند، شکر، خرما و شیرینی‌های پرمصرف و مرسوم در این ماه، این طرح به‌طورهمزمان در سراسر استان اجرا می‌شود.


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در ادامه هدف از اجرای این طرح را تامین و توزیع به‌موقع کالاهای پرتقاضا طی ماه رمضان عنوان و تصریح کرد: اجرای این طرح با هدف تسهیل و تسریع در تامین و دسترسی مردم به کالاهای مورد نیاز، باقیمت مصوب و مناسب انجام می‌شود.

محمدپور اضافه کرد: نظارت بر عملکرد واحدهای تولیدی - توزیعی و خدماتی و برخورد با تخلفات احتمالی در این طرح به جد پیگیری می‌شود.


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در پایان متذکر شد: شهروندان استان در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی اعم از گران‌فروشی، کم‌فروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور، تقلب و... می‌توانند موارد را به سامانه 124 اطلاع‌رسانی کنند تا در اسرع وقت، ضمن رسیدگی با متخلفان برخورد شود.

 

پایان پیام/

» برچسب ها : , اجرای , طرح , تشدید , نظارت , بازار , مازندران , ماه , مبارک , رمضان , اجرای , طرح , تشدید , نظارت , بازار , مازندران , ماه , مبارک , رمضانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا