اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 30063 مورخ:[1396-02-27 19:41:01]
گران‌فروشی و عدم درج قیمت عامل تعزیر یک واحد عرضه پوشاک در ساری
اختصاصی/مازنداصناف گزارش می دهد

گران‌فروشی و عدم درج قیمت عامل تعزیر یک واحد عرضه پوشاک در ساری

یک واحد عرضه پوشاک در مرکز مازندران، به دلیل تکرار تخلفات گران‌فروشی و عدم درج قیمت، محکوم به پرداخت جزای نقدی و نصب پارچه بر سر درب واحد صنفی شد.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف در پی دریافت گزارش از سوی بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ساری مبنی بر گران‌فروشی و عدم درج قیمت از سوی یک واحد عرضه کننده پوشاک، گزارش تخلفی تنظیم و جهت طی مراحل اداری و قانونی به تعزیرات حکومتی این شهرستان ارجاع شد.

 بر اساس این گزارش، رئیس شعبه پنجم تعزیرات حکومتی ساری با بررسی موضوع، احضار متخلف، اخذ دفاعیات وی و مداقه در محتویات پرونده، تخلفات منتسبه را محرز و مسلم تشخیص داد.

این گزارش حاکی‌است قاضی پرونده با توجه به ارتکاب مجدد تخلف از سوی متصدی این واحد صنفی و مستند به مرتبه سوم ماده 57 قانون نظام صنفی مصوب سال 1392، علاوه بر محکومیت متخلف به پرداخت جزای نقدی، حکم به نصب پارچه بر سردرب واحد صنفی به مدت دو هفته داد که حکم فوق پس از قطعیت، از سوی اجرای احکام، اجرایی شد.

 

پایان پیام/

» برچسب ها : , گران‌فروشی , عدم , درج , قیمت , عامل , تعزیر , واحد , عرضه , پوشاک , ساری , گران‌فروشی , عدم , درج , قیمت , عامل , تعزیر , واحد , عرضه , پوشاک , ساریمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا