اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 30053 مورخ:[1396-02-27 19:23:01]
ناتوانی و نارکارآمدی دولت دوره مشقت‌باری را برای صنعت‌گران و کارآفرینان ایجاد کرده است/حمایت از رئیسی برای رسیدن به وضعیت مطلوب
طی بیانیه‌ای صورت گرفت

ناتوانی و نارکارآمدی دولت دوره مشقت‌باری را برای صنعت‌گران و کارآفرینان ایجاد کرده است/حمایت از رئیسی برای رسیدن به وضعیت مطلوب

جمعی از صنعت‌گران و کارآفرینان مازندران در حمایت از حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی بیانیه‌ای را منتشر کردند و در این بیانیه اعلام کردند؛ ناتوانی و نارکارآمدی دولت دوره مشقت‌باری را برای صنعت‌گران و کارآفرینان ایجاد کرده است.

به گزارش مازند اصناف جمع کثیری از صنعت‌گران و کارآفرینان مازندرانی در حمایت از حجت‌الاسلام  سید ابراهیم رئیسی بیانیه‌ای را به این شرح منتشر کردند؛

در این بیانیه آمده است، در سال‌های اخیر به واسطه حاکمیت دولت ناتوان و ناکارآمد در کشور، مردم دوره مشقت‌باری را پشت سر می‌گذارند و طبعاً تداوم مدیریت این دولت ضعیف در چهارساله آینده، تبعات زیان‌بار و جبران‌ناپذیری را در تحقق اهداف بلند انقلاب اسلامی و اوضاع کشور به همراه خواهد داشت.

در حال حاضر در حوزه صنعت به‌دلیل عدم امنیت، واردات بی‌رویه کالای بی‌کیفیت، عدم باور به صنعت‌گران ایرانی و محصولات داخلی، عدم حمایت دولت، عدم برنامه‌ریزی و مدیریت صحیح و وضعیت بی‌ثبات برای سرمایه‌گذاران و کارآفرینان که از مهم‌ترین مشکلات و نیازهای اساسی صنعت‌گران است، موجب شده که تصمیم‌گیری برای صنعت‌گران برای ورود به صنعت مشکل شود و تعطیلی‌های پشت سرهم کارخانه‌ها و مؤوسسات تولیدی ایران، که عمدتاً محصول سیاست‌های دولت است مؤید این مطلب است.

واقعاً دولت اگر آنقدر که برای مسائل دیگر وقت گذاشته بود برای حل مشکل صنایع وقت می‌گذاشت بخش زیادی از مشکلات صنایع حل می‌شد، طبق آمار بانک مرکزی 41 درصد صنایع در سال‌های 95تا 92 تعطیل شدند.

ما انجمن کارآفرینان و سرمایه‌گذاران استان مازندران بر مبنای گفتمان امام راحل مان و رهبری حکیم انقلاب اسلامی که همانا تنها مصداق گفتمان انقلاب اسلامی است در زمینه تحقق حماسه سیاسی پا به عرصه انتخابات گذارده‌ایم.

با بررسی دقیق برنامه تمامی کاندیداها و گفت‌وگو با نمایندگان آنان به این جمع‌بندی رسیده‌ایم که گزینه اصلح و کارآمد در عرصه انتخابات ریاست جمهوری دوازهم حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی هستند.

ما انجمن کارآفرینان و سرمایه‌گذاران به این نتیجه رسیده‌ایم که براساس ویژگی‌های شخصی و برنامه‌های ارائه شده توسط ایشان،  امکان تغییر وضع موجود به نفع مردم و حمایت از محرومان و اقشار ضعیف اجتماع را داشته و از قدرت و توان مدیریت کافی در تشکیل دولت کارآمد و در تراز نظام اسلامی برخوردار هستند.

انجمن کارآفرینان و سرمایه‌گذاران استان مازندران از مردم ولایت‌مدار این استان و تمامی هم‌وطنان ایرانی اسلامی تقاضا دارد همچون گذشته پا به میدان گذاشته و با شور همراه با شعور و بصیرت پوزه دشمنان و بدخواهان خارجی و داخلی این مرز و بوم را به خاک مالیده و چشم طمع آنها را کور کرده و آنان را از دست‌یابی به منابع این سرزمین ناامید کنند و در حرکتی پویا به سمت حماسه‌ای سیاسی در گردونه تحولی تاریخی و در بطن انقلابی‌ترین و حساس‌ترین دوران حیات سیاسی ایران به پیشواز کرامت می‌رویم.

 

- فارس

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا