اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 2997 مورخ:[1392-02-03 18:49:01]
در روز قیامت خداوند صدق و کذب را آشکار خواهد کرد
واکنش محصولی به تکذبیه لاریجانی

در روز قیامت خداوند صدق و کذب را آشکار خواهد کردصادق محصولی در واکنش به تکذبیه لاریجانی درباره معرفی کردن مشایی به احمدی‌نژاد از سوی وی گفت:‌ خود آقای لاریجانی در جلسه‌ای به بنده این موضوع را گفت.

به گزارش نجبا و به نقل از  خبرگزاری فارس، صادق محصولی عضو شورای مرکزی جبهه پایداری روز گذشته در جمع بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس درباره مشایی گفته بود آقای لاریجانی به بنده گفت که من مشایی را به احمدی‌نژاد معرفی کردم.

بر اساس این خبر علی لاریجانی رئیس مجلس این موضوع را تکذیب کرد که محصولی نیز در واکنش به این تکذبیه گفت: زمانی که آقای لاریجانی دبیر شورای عالی امنیت ملی بود طی جلسه‌ای خودش به بنده گفت: من زمانی که مشایی مسئول یکی از شبکه‌های رادیویی -احتمالاً رادیو جوان بوده است- وی را به احمدی‌نژاد پیشنهاد دادم.

محصولی ادامه داد: اما اگر آقای لاریجانی می‌گوید که من مشایی را معرفی نکرده‌ام ما نیز فرض را بر صحت نظر ایشان می‌گذاریم اما خداوند در روز قیامت درباره صدق و کذب این خبر قضاوت خواهد کرد.

وی در پایان یادآور شد: زمانیکه آقای لاریجانی ریاست سازمان صدا و سیما را برعهده داشت، آقای مشایی رئیس یکی از شبکه‌های رادیویی بود.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا