اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 29902 مورخ:[1396-02-24 00:32:01]
قیمت انواع غذا در قهوه‌خانه‌های مرکز مازندران/دیزی 10 هزار تومان
اختصاصی/مازنداصناف گزارش می دهد

قیمت انواع غذا در قهوه‌خانه‌های مرکز مازندران/دیزی 10 هزار تومان

قهوه‌خانه‌ها همچنان و علی‌رغم گذر زمان و مدرنیزه شدن رستوران‌ها و سالن‌های غذاخوری، شکل و قالب سنتی خود را با همان غذاهای آشنا و قدیمی حفظ کرده‌اند و دستخوش تغییرات نشده‌اند. برای اطلاع از قیمت انواع غذاهای قهوه‌خانه‌ای در مرکز مازندران به ادامه این مطلب مراجعه کنید...

به گزارش خبرنگار مازند اصناف قهوه‌خانه‌ها همچنان و علی‌رغم گذر زمان و مدرنیزه شدن رستوران‌ها و سالن‌های غذاخوری، شکل و قالب سنتی خود را با همان غذاهای آشنا و قدیمی حفظ کرده‌اند و دستخوش تغییرات نشده‌اند.

با وجود آنکه سرو غذا و منوی بسیاری از رستوران‌ها و اغذیه‌فروشی‌ها با گذشت زمان، دستخوش تغییرات عدیده‌ای شده است؛ اما خوشبختانه، قهوه‌خانه‌ها از این قاعده مستثنی مانده‌اند و مشتریان آن‌ها هم، علی‌رغم تنوع گروه‌های سنی، از این بابت خرسند و راضی‌اند.

بر اساس این گزارش، قیمت آبگوشت کامل یا همان دیزی پرطرفدار و معروف قهوه‌خانه‌ها با 120 گرم گوشت و یک استکان چای، 10 هزار تومان، آب آبگوشت 4 هزار و 500 تومان و کوبیده 5 هزار و 500 تومان است.

 

تصویر مرتبط

 

این گزارش بر مبنای نرخ اتحادیه قهوه‌خانه‌داران مرکز استان مصوب 18 دی‌ماه سال گذشته، حاکی‌است قیمت نیمرو با دو عدد تخم‌مرغ 5 هزار تومان و قیمت املت با دو عدد تخم‌مرغ 5 هزار و 500 تومان در قهوه‌خانه‌ها در حال عرضه است.

به گزارش خبرنگار ما، قیمت هر پرس جغول و بغول یکی دیگر از غذاهای پرطرفدار قهوه‌خانه‌ای 5 هزار تومان و قیمت جیگر با وزن 100 گرم و به‌صورت خوراک 8 هزار تومان می‌باشد.

باید در خصوص وعده‌های صبحانه‌ای در قهوه‌خانه‌ها با توضیح مقدار مصرفی هرکدام از گزینه‌ها به میزان 50 گرم و نصف قرص نان، اذعان کنیم که قیمت کره و مربا 4 هزار تومان، کره و عسل 4 هزار و 500 تومان، نان و پنیر 4 هزار تومان و کره و خامه 4 هزار و 500 تومان می‌باشد.

در پایان ضمن اشاره به قیمت 5 هزار تومانی هر پرس لوبیا چیتی، شایان ذکر است قیمت هر استکان چای بزرگ 600 تومان و هر استکان چای کوچک 300 تومان نرخ‌گذاری شده است.

 

پایان پیام/


» برچسب ها : , قیمت , مصوب , انواع , غذا , قهوه‌خانه‌های , ساری , مرکز , مازندران , دیزی , 10 , هزار , تومان , قیمت , مصوب , انواع , غذا , قهوه‌خانه‌های , ساری , مرکز , مازندران , دیزی , 10 , هزار , تومانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا