اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 29856 مورخ:[1396-02-21 18:07:01]
آگهی مزایده عمومی معادن استان مازندران+ مهلت دریافت اوراق و دانلود اسناد
اختصاصی/مازنداصناف گزارش می دهد

آگهی مزایده عمومی معادن استان مازندران+ مهلت دریافت اوراق و دانلود اسناد

سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران درنظر دارد، امتیاز تعدادی چند از محدوده و پروانه‌های اکتشافی و دپو مواد معدنی استان را با رعایت قوانین‌ومقررات و دستورالعمل‌های معدنی، از طریق مزایده عمومی به دارندگان صلاحیت فنی و مالی واگذار کند.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران درنظر دارد، امتیاز تعدادی چند از محدوده و پروانه‌های اکتشافی و دپومواد معدنی استان را به شرح جداول پیوست، با رعایت قوانین‌ومقررات، آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های معدنی، از طریق مزایده عمومی به دارندگان صلاحیت فنی و مالی واگذار کند.

بر اساس این گزارش، شرکت کنندگان در مزایده باید آیین‌نامه‌های معاملات دولتی و همچنین قانون معادن و اصلاحات بعدی آن و  آیین‌نامه اجرایی و سایر دستورالعمل‌ها و بخش‌نامه‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت و مراجع قانونی دیگر را به‌طور کامل رعایت کنند.

این گزارش حاکی‌است متقاضیان شرکت در مزایده می‌توانند جهت دریافت اوراق و مدارک مربوطه، بازدید از محدوده‌های معدنی و آگاهی از شرایط مزایده از تاریخ 19 اردیبهشت سال‌جاری لغایت 25 اردیبهشت‌ماه به‌مدت 7 روز، به سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران واقع در ساری – بلوارپاسداران و یا به آدرس اینترنتی www.mzr.mimt.gov.ir  مراجعه و نظرات و پیشنهادات خود را تا پایان ساعت اداری روزپنج شنبه مورخ 28 اردیبهشت در پاکت لاک و مهرشده به دبیرخانه سازمان تحویل و رسید دریافت کنند.

لازم به ذکر است پس از ساعت قید شده، هیچ درخواستی پذیرفته وثبت نخواهد شد.

 

*دانلود اسناد مزایده

» برچسب ها : , آگهی , مزایده , عمومی , معادن , استان , مازندران , دانلود , اسناد , آگهی , مزایده , عمومی , معادن , استان , مازندران , دانلود , اسنادمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا