اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 29781 مورخ:[1396-02-18 17:14:01]
تقلب در کسب عامل تعزیر میلیونی یک واحد تعمیرگاهی خودرو در ساری
اختصاصی/مازنداصناف گزارش می دهد

تقلب در کسب عامل تعزیر میلیونی یک واحد تعمیرگاهی خودرو در ساری

تقلب در کسب از سوی یک واحد تعمیرکار خودرو در ساری موجب محکومیت متشاکی به میزان 29 میلیون و 580 ریال در حق شاکی و مبلغ 59 میلیون و 160 هزار ریال در حق دولت شد.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف درپی دریافت شکایت شاکی خصوصی و متعاقب آن گزارش تکمیلی از سوی بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ساری، مبنی بر تقلب در کسب از سوی متصدی یک واحد تعمیرکار خودرو در این شهرستان، پرونده‌ای در این رابطه تنظیم و جهت طی مراحل قانونی و اداری، به تعزیرات حکومتی ارسال شد.


بر اساس این گزارش، رئیس شعبه ششم تعزیرات حکومتی ساری با بررسی موضوع، احضار طرفین دعوی، اخذ دفاعیات آن‌ها، استعلام از مراجع ذی‌صلاح و مداقه در جمیع اوراق و محتویات پرونده، تخلف منتسبه را محرز تشخیص داد.

این گزارش حاکی‌است قاضی پرونده در نهایت، متشاکی را مستند به بند الف ماده 59 قاون نظام صنفی سال 1392، محکوم به جبران ضرر و زیان وارده و پرداخت مبلغ 29 میلیون و 580 ریال به شاکی و مبلغ 59 میلیون و 160 هزار ریال در حق دولت کرد.

 

پایان پیام/

» برچسب ها : , تقلب‌در‌کسب , عامل , تعزیر , تعمیرگاه , خودرو , ساری , تقلب‌در‌کسب , عامل , تعزیر , تعمیرگاه , خودرو , ساریمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا