اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 29667 مورخ:[1396-02-14 00:04:01]
پرداخت تسهیلات 1800 میلیارد ریالی به 196 واحد صنعتی مازندران
اختصاصی/مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران خبر داد

پرداخت تسهیلات 1800 میلیارد ریالی به 196 واحد صنعتی مازندران

مديرعامل شركت شهرک‌های صنعتي مازندران گفت: تاكنون و در مجموع سال‌های 95 و 96، تعداد 196 واحد توليدي و صنعتي مستقر در شهرک‌ها و نواحي صنعتي مازندران موفق به دريافت یک‌هزار و 800 ميليارد ريال تسهيلات شده‌اند.

سیدمصطفی موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف از پرداخت یک‌هزار و 800 ميليارد ريال تسهيلات طرح رونق توليد به واحدهاي مستقر در شهرک‌ها و نواحي صنعتي مازندران خبر داد.

وی با اعلام این مطلب افزود: از ابتداي اجراي دستورالعمل پرداخت تسهيلات طرح رونق و پس از ثبت‌نام واحدهاي توليدي و متقاضيان در سامانه بهين ياب و همآهنگي ستاد اقتصاد مقاومتي و بانک‌های عامل استان، تاكنون بيش از یک‌هزار و 800 ميليارد ريال تسهيلات به واحدهاي مستقر در شهرک‌های صنعتي مازندران پرداخت‌شده است.

مديرعامل شركت شهرک‌های صنعتي مازندران تصریح کرد: در سال گذشته تعداد 180 واحد توليدي مستقر در شهرک‌های صنعتي، موفق به دريافت یک‌هزار و 450 ميليارد ريال تسهيلات و در دو ماه سال 96 نيز، 16 واحد توليدي موفق به دريافت 350 ميليارد ريال تسهيلات شده‌اند.

موسوي اضافه کرد: تاكنون و در مجموع سال‌های 95 و 96، تعداد 196 واحد توليدي و صنعتي مستقر در شهرک‌ها و نواحي صنعتي مازندران موفق به دريافت یک‌هزار و 800 ميليارد ريال تسهيلات شده‌اند.

 مديرعامل شركت شهرک‌های صنعتي مازندران تاکید كرد: تسهيلات طرح رونق در راستاي حمايت از بنگاه‌های كوچك و متوسط اجراشده و نقش مهمی در تقويت بخش توليد و صنعت داشته است.

موسوی در پایان ضمن اشاره به نقش غیرقابل انکار مردم از تولید داخلی بر رونق تولید داخلی، متذکر شد: محصولات زيادي در استان وجود دارد كه باکیفیت مطلوب توليد می‌شود و قابل‌ رقابت با محصولات خارجي هستند که نیازمند حمایت مردم است.


پایان پیام/

» برچسب ها : , پرداخت , تسهیلات , میلیاردی , طرح , رونق , تولید , واحدهای , صنعتی , تولیدی , مازندران , پرداخت , تسهیلات , میلیاردی , طرح , رونق , تولید , واحدهای , صنعتی , تولیدی , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا