اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 29626 مورخ:[1396-02-12 00:18:01]
 رونمایی ازشاهکار ۷۲۰ اسب‌ بخاری پورشه +تصاویر

رونمایی ازشاهکار ۷۲۰ اسب‌ بخاری پورشه +تصاویر

شرکت تیونینگ تک‌آرت از جدیدترین پروژه‌ی خود روی شاسی‌بلند پورشه کاین به نام کاین مگنوم اسپرت رونمایی کرد.

به گزارش مازند اصناف سال ۲۰۱۷، سی‌اُمین سالگرد تأسیس شرکت تیونینگ تک‌آرت محسوب می‌شود. تک‌آرت که تیونر آلمانی خودروهای پورشه است، از مدل کاین مگنوم اسپرت تحت عنوان نسخه‌ی ۳۰ ساله رونمایی کرد. این تیونر معروف که با ساخت نسخه‌های منحصربه‌فرد و یکتا شناخته می‌شود، به مناسب سالگرد تأسیس خود، تغییرات متمایزی برای پورشه کاین در نظر گرفته است؛ همچنین تک‌آرت امکانات ویژه‌ای در کاین مگنوم اسپرت گنجانده است که شامل فضای داخل کابین دست‌ساز با حفظ ترکیب این SUV آلمانی است.

رونمایی ازشاهکار ۷۲۰ اسب‌ بخاری پورشه +تصاویر


در حال حاضر، کابین کاین مگنوم اسپرت از ترکیب چرم آلکانترا، فیبر کربن و چوب‌ جلادار بهره می‌برد. شکل ظاهری ادوات داخل کابین نیز سفارشی شده است و همچنین عقربه‌های سیستم اسپرت کرونو به همراه غربیلک فرمان سه پره تغییر یافته که لبه‌های آن علاوه بر افزایش ضخامت، به شکل‌ جذابی طراحی شده است.

رونمایی ازشاهکار ۷۲۰ اسب‌ بخاری پورشه +تصاویر


نمای بیرونی خودرو، همچنان مشابه نمونه‌ی استاندارد مگنوم اسپرت باقی مانده است که به‌نوبه‌ی خود، مانند تغییراتی است که در پورشه کاین توربو S انجام شده بود. اضافه شدن کیت بدنه‌ی عریض با مجموعه‌ای از سپرهای جدید، کاپوت برآمده، دیفیوزر بزرگ عقب و اسپویلر، از جمله تغییراتی است که اثرات آن‌ها در پورشه کاین دیده می‌شود.

پورشه کاین مگنوم اسپرت نسخه 30 ساله


پورشه کاین مگنوم اسپرت، نسخه‌ی ۳۰ ساله، برای تمامی نسخه‌های پورشه کاین از قبیل نسخه‌ی پایه، توربو S، توربو، GTS و  SE هیبریدی قابل سفارش است که در نسخه‌ی هیبریدی مجموع توان خروجی به ۷۲۰ اسب‌ بخار می‌رسد.

رونمایی ازشاهکار ۷۲۰ اسب‌ بخاری پورشه +تصاویر

صبحانه

» برچسب ها : , رونمایی , شاهکار , ۷۲۰ اسب‌ , بخاری , پورشه , تصاویر , رونمایی , شاهکار , ۷۲۰ اسب‌ , بخاری , پورشه , تصاویرمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا