اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 29615 مورخ:[1396-02-11 23:34:01]
گزارش مالی شرکت LG منتشر شد

گزارش مالی شرکت LG منتشر شد

شرکت ال‌جی گزارش مالی خودش در سه ماهه اول سال ۲۰۱۷ را منتشر کرد. در گزارش مالی این شرکت گفته شده که ال‌جی بهترین درآمد خودش را در ده سال گذشته داشته است. البته در ادامه مشخص شده که بخش موبایل این شرکت کره‌ای تنها ۲ درصد رشد داشته و شرایط چندان خوبی را تجربه نمی‌کند.

به گزارش مازند اصناف به نقل از مجله دیجی کالا، شرکت ال‌جی گزارش مالی خودش در سه ماهه اول سال ۲۰۱۷ را منتشر کرد. در گزارش مالی این شرکت گفته شده که ال‌جی بهترین درآمد خودش را در ده سال گذشته داشته است. البته در ادامه مشخص شده که بخش موبایل این شرکت کره‌ای تنها ۲ درصد رشد داشته و شرایط چندان خوبی را تجربه نمی‌کند.

میزان کل فروش گوشی‌های هوشمند این شرکت در مقایسه با سال گذشته تنها ۱۰ درصد افزایش پیدا کرده و به ۱۴٫۸ میلیون دستگاه رسیده است. البته گفته شده که این شرکت بیشتر گوشی‌های میان‌رده مثل سری K فروخته است. دو گوشی ال‌جی G5 و ال‌جی V20 فروش بالایی نداشته‌اند و این شرکت بین ماه‌های ژانویه تا مارس ۱۷۶ هزار دلار ضرر کرده است.

البته این مقدار ضرر یک پیشرفت بزرگ برای ال‌جی به حساب می‌آید، این شرکت در سه ماه گذشته ۱ میلیارد دلار ضرر کرده بود.

شرکت ال‌جی انتظار دارد که در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۷ به سودهی در بخش موبایل مواجه شود. به نظر می‌رسد که فروش گوشی ال‌جی G6 می‌تواند روی این موضوع تاثیرگذار باشد.

در این آمار گفته شده که درآمد شرکت ال‌جی به ۸۱۱ میلیون دلار رسیده و بخش موبایل هم در سه ماه آینده شرایط بهتری خواهد داشت.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا