اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 29482 مورخ:[1396-02-05 01:14:01]
راکد بودن شرکت دیزل سنگین آمل جای تاسف دارد/ با تقلب و تزویر به جایی نمی‌رسیم/ احیای تولید و اشتغال ضروری است

راکد بودن شرکت دیزل سنگین آمل جای تاسف دارد/ با تقلب و تزویر به جایی نمی‌رسیم/ احیای تولید و اشتغال ضروری است

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از راکد ماندن شرکت دیزل سنگین ایران در آمل ابراز تاسف کرد و گفت: احیای تولید و اشتغال امری ضروری است.

به گزارش مازند اصناف سیدمصطفی میرسلیم در نشست با مدیران شهرک صنعتی امامزاده عبدالله(ع) آمل، از حضور در این شهرستان اظهار خرسندی کرد و با ابراز تاسف از راکد ماندن یک شرکت تولیدی بزرگ در آمل، اظهار کرد: شرکت دیزل سنگین ایران در آمل یکی از شرکت‌های بزرگ و ملی است که راکد مانده و باید به صورت تمام قسمت فعال شود.

وی افزود: این صنعت در خاورمیانه تک است و در دنیا تنها 6 کشور آن را دارند که یکی از کشورها ایران است و بخش خصوصی می‌تواند ورود کند.

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: بخش خصوصی می‌تواند در جهت همان اهداف تولید موتور کار کند و این مجموعه سرمایه‌ای بزرگ محسوب می‌شود، در عین حال پیشنهاد دیگر این است با تقسیم‌بندی زمین دیزل سنگین ایران، شرکت‌های در حوزه فنی بتوانند مشغول فعالیت شوند.

میرسلیم با اشاره به وجود انگیزه بین سرمایه‌گذاران محلی، گفت: باید در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از آنان حمایت شود و با مدیریت دولتی در حوزه تولید نمی‌توانیم اهداف لازم را محقق کنیم.

وی با بیان اینکه تولیدکنندگان کارآفرینان کشور هستند، خاطرنشان کرد: در کشورهای پیشرفته نسبت به اظهارنامه اینگونه بی‌احترامی نمی‌شود و باید بدانیم با تقلب و تزویر به جایی نمی‌رسیم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، احیای تولید و اشتغال را ضرورت دانست و گفت: تا مقداری از خودگذشتگی نداشته باشیم نمی‌توانیم به جایی برسیم.

میرسلیم با بیان اینکه نباید از نفت به عنوان درآمد برای کشور استفاده کنیم و ضرورت دارد به این نقطه برسیم تا فکر کنیم نفتی نداریم، ادامه داد: بسیاری از کشورهای دنیا با اینکه نفت ندارند اما بهتر از ما زندگی می‌کنند.

وی بیان کرد: اگر می‌خواهیم کارها درست شود می‌توانیم از ظرفیت نهادهای مردمی استفاده کنیم و باید آمادگی آنان در این عرصه سنجش شود.

وی در پایان با بیان اینکه اگر خود مردم کمک کنند بدون اینکه بخواهیم از نفت موجود در کشور استفاده کنیم هم مشکلات قابل حل است، گفت: ایرانی فکر خلاق دارد و می‌تواند دنیا را تسخیر کند.

 

بلاغ

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا