اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 29478 مورخ:[1396-02-04 00:24:01]
ممنوعیت استفاده نمایندگان اصناف از امکانات و منابع عمومی اصناف در انتخابات شوراهای شهر و روستا
اختصاصی/معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران خبر داد

ممنوعیت استفاده نمایندگان اصناف از امکانات و منابع عمومی اصناف در انتخابات شوراهای شهر و روستا

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه استفاده از امکانات، تجهیزات و منابع عمومی اتاق‌های اصناف و اتحادیه‌های صنفی در دوران تبلیغات انتخاباتی ممنوع است؛ تصریح کرد: در صورت مشاهده یا گزارش تخلف از جانب منتخبان تایید صلاحیت شده، مطابق قانون برخورد خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف نخستین جلسه کمیسیون نظارت مرکز مازندران با حضور اعضای این کمیسیون در محل سازمان صنعت، معدن وتجارت برگزار شد.

 ابراهیم یعقوبی در این جلسه با اشاره به کسب رتبه دوم مازندران در سطح کشور در ثبت اطلاعات بیش از 18 هزار واحد استان در سامانه جامع انبارها، افزود: دستورالعمل ثبت در سامانه جامع انبارها از  نیمه دوم اردیبهشت ماه اجرایی می‌شود.

وی در ادامه با بیان اینکه جشنواره نمانام‌های برتر اصناف مازندران در 7 و 8 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می‌شود؛ اظهار کرد: از برنامه‌های پیش‌بینی شده در این جشنواره، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و نمایشگاه جانبی است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در بخش دیگری از سخنانش ضمن اشاره به در پیش‌رو بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا تاکید کرد: انتظار می‌رود اصناف و بازار همچون گذشته در عرصه انتخابات با حضور پرشور و مشارکت آگاهانه و حداکثری نقش پر رنگی داشته باشند.

یعقوبی در گفت‌گو با خبرنگار ما در خصوص حضور نمایندگانی از اصناف در انتخابات شوراهای شهر و روستاهای مازندران عنوان کرد: حضور نمایندگان اصناف در شوراهای شهر و روستا به تنزل و رفع مشکلات اصناف و بازار در شهر و روستا کمک بسزایی خواهد کرد و این فرصت، ظرفیت اصناف را در بخش‌های گوناگون گسترش خواهد داد.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در پایان با بیان اینکه استفاده از امکانات، تجهیزات و منابع عمومی اتاق‌های اصناف و اتحادیه‌های صنفی در دوران تبلیغات انتخاباتی ممنوع است؛ تصریح کرد: در صورت مشاهده یا گزارش تخلف از جانب منتخبان تایید صلاحیت شده، مطابق قانون برخورد خواهد شد.

پایان پیام/


» برچسب ها : , ممنوعیت , استفاده , منابع , امکانات , عمومی , اصناف , انتخابات , شورا , شهر , مازندران , ممنوعیت , استفاده , منابع , امکانات , عمومی , اصناف , انتخابات , شورا , شهر , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا