اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 29473 مورخ:[1396-02-03 18:01:01]
قیمت انواع میوه در میدان میوه و تره‌بار مرکز مازندران/ افتادن تب‌وتاب نوبرانه‌ها از قیمت
اختصاصی/مازنداصناف گزارش می دهد

قیمت انواع میوه در میدان میوه و تره‌بار مرکز مازندران/ افتادن تب‌وتاب نوبرانه‌ها از قیمت

نوبرانه‌هایی نظیر گوجه سبز، چغاله بادام، توت فرنگی، خربزه و طالبی که طی هفته های اخیر با قیمت‌های نجومی در بازار استان به فروش می‌رسید؛ با افزایش ورود این میوه‌ها به بازار، از تب‌وتاب افتاد و به قیمت متعادلی رسید.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف نوبرانه‌هایی نظیر گوجه سبز، چغاله بادام، توت فرنگی، خربزه و طالبی که طی هفته های اخیر با قیمت‌های نجومی در بازار استان به فروش می‌رسید؛ با افزایش ورود این میوه‌ها به بازار، از تب‌وتاب افتاد و به قیمت متعادلی رسید.

قیمت امروز گوجه سبز محلی در میدان میوه مرکز استان 10 تا 15 هزار تومان، گوجه سبز کاشان 40 تا 45 هزار تومان، خربزه آتشی 4 هزار تومان، طالبی ملون 4 تا 4 هزار و 500 تومان و توت فرنگی 15 تا 20 هزار تومان در حال عرضه به خرده فروشان است که با احتساب سود 20 تا 35 درصدی در بازار مصرف، عرضه می‌شود.

بر اساس این گزارش، نوسانات قیمتی هفته‌های اخیر گوجه تقریبا همچنان باقی‌است و قیمت گوجه در میدان 4 هزار تومان و از نوع گلخانه‌ای آن به 5 هزار تومان هم می‌رسد که در بازار مصرف با قیمت 6 الی 7 هزار تومان در حال عرضه است که با توجه به پر مصرف بودن این میوه در میان تمام اقشار مردم، فراتر از حد تعادل بازار است.

گفتنی است قیمت موز هم که طی هفته‌های اخیر از روند افزایشی بی‌نصیب نمانده است؛ در حال حاضر با قیمت 4 هزار و 800 الی 5 هزار تومان در میدان مرکز استان، عرضه می‌شود.

پایان پیام/


» برچسب ها : , قیمت , انواع , میوه , میدان , میوه , تره‌بار , مرکز , مازندران , افتادن , تب‌وتاب , نوبرانه‌ها , قیمت , قیمت , انواع , میوه , میدان , میوه , تره‌بار , مرکز , مازندران , افتادن , تب‌وتاب , نوبرانه‌ها , قیمتمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا