اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 29391 مورخ:[1396-01-30 21:38:01]
دستفروشان و باری‌ها مهم‌ترین مشکل اعضای اتحادیه میوه بهشهر+قیمت انواع میوه
اختصاصی/رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار بهشهر خبر داد

دستفروشان و باری‌ها مهم‌ترین مشکل اعضای اتحادیه میوه بهشهر+قیمت انواع میوه

رییس اتحادیه میوه و تره‌بار بهشهر گفت: فعالیت دستفروشان و وانت باری‌های عرضه میوه، مهم‌ترین معضل بازاریان و کسبه در رسته میوه و تره‌بار این شهرستان است.

غلام‌رضا صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف گفت: بیش از 75 واحد صنفی عرضه میوه و تره‌بار در بهشهر در حال فعالیت هستند.

وی با اعلام این مطلب افزود: در حالی‌که شهرداری و دستگاه‌های مرتبط از فعالیت دستفروشان جلوگیری نمی‌کنند که این عامل موجب کاهش فروش و زیان واحدهای صنفی دارای پروانه کسب در بهشهر شده است.

 

 

رییس اتحادیه میوه و تره‌بار بهشهر تصریح کرد: فعالیت دستفروشان و وانت باری‌های عرضه میوه، مهم‌ترین معضل بازاریان و کسبه در رسته میوه و تره‌بار این شهرستان است که امیدواریم با اتخاذ تمهیدات جدی و لازم از سوی مسیولان شاهد مرتفع شدن ان در آینده‌ای نزدیک باشیم.

صادقی در پاسخ به سوال خبرنگار ما در خصوص قیمت انواع نوبرانه‌ها در بازار این شهرستان اظهار کرد: قیمت گوجه سبز 30 هزار تومان و توت فرنگی کرمان 20 هزار تومان است.

رییس اتحادیه میوه و تره‌بار بهشهر در پایان عنوان کرد: قیمت حال حاضر سیب زرد 6 هزار تومان، گوجه 5 هزار تومان و خیار 2 هزار تومان است.

گفتنی است اتحادیه میوه و تره‌بار بهشهر که در سال‌های گذشته دارای یک اتحادیه مستقل بود؛ با کاهش اعضای تحت پوشش، بنا به قانون، با اتحادیه مرغ‌فروشان این شهرستان ادغام شده است.


پایان پیام/


» برچسب ها : , دستفروشان , باری‌ها , مهم‌ترین , مشکل , اعضای , اتحادیه , میوه , بهشهر , قیمت , انواع , نوبرانه , میوه , دستفروشان , باری‌ها , مهم‌ترین , مشکل , اعضای , اتحادیه , میوه , بهشهر , قیمت , انواع , نوبرانه , میوهمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا