اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 29372 مورخ:[1396-01-29 00:41:01]
 رونمایی ازمرسدس AMG GLC63 +عکس

رونمایی ازمرسدس AMG GLC63 +عکس

مرسدس‌ AMG GLC63، یک شاسی‌بلند قدرتمند است که از یک پیشرانه‌ توربو ۸ سیلندر خورجینی با حجم ۴ لیتر بهره می‌برد. به لطف نیروگاه قدرتمند این شاسی‌بلند، شاهد توان خروجی ۴۶۹ اسب‌بخار هستیم.

به گزارش مازند اصناف تا الآن از خودروهای ژاپنی و آمریکایی زیادی برایتان نوشتیم که در نمایشگاه خودرو نیویورک حاضر شده‌اند. حالا نوبتی هم باشد، نوبت خودروهای آلمانی است. خودروی مرسدس‌بنز AMG GLC63 احتمالا یکی از بهترین میهمان‌های این رویداد خواهد بود. مرسدس‌ AMG GLC63، یک شاسی‌بلند قدرتمند است که از یک پیشرانه‌ توربو ۸ سیلندر خورجینی با حجم ۴ لیتر بهره می‌برد. به لطف نیروگاه قدرتمند این شاسی‌بلند، شاهد توان خروجی ۴۶۹ اسب‌بخار هستیم.
 

رونمایی از مرسدس AMG GLC63

 
انتقال نیرو در این خودرو به تمام چرخ‌ها صورت می‌گیرد. خودرو AMG GLC63 به یک جعبه‌دنده‌ی ۹ سرعته خودکار مجهز شده است. نتیجه تمام این مشخصات فنی، شتاب زیر ۴ ثانیه‌ای برای به حرکت درآوردن شاسی‌بلند مرسدس‌بنز از حال سکون تا سرعت ۹۶ کیلومتر بر ساعت است!
 

رونمایی از مرسدس AMG GLC63


البته مدل GLC63 S این شاسی‌بلند، ظاهری کوپه‌تر دارد و شیشه‌ عقب آن کشیده‌تر از مدل GLC63 است اما در عوض، توان و شتاب بالاتری دارد. توان این خودرو ۵۰۳ اسب‌بخار است و قادر است ظرف ۳٫۷ ثانیه از حال سکون به سرعت ۹۶ کیلومتر بر ساعت برسد! گفته می‌شود فروش این خودرو از سال دیگر از سر گرفته می‌شود. شاسی‌بلند قوی‌هیکلی که گول ظاهر بزرگ و و جثه سنگین آن را نخورید، چراکه همانند یک خودرو اسپرت قدرتمند، جسور و چابک است.

رونمایی از مرسدس AMG GLC63
 
مرجع: صبحانه

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا