اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 29293 مورخ:[1396-01-26 20:16:01]
تامین سرمایه در گردش و جلوگیری از واردات بی‌رویه مهم‌ترین مطالبه واحدهای صنعتی محمودآباد از نمایندگان کمیته اقتصادی مجلس
اختصاصی/مازنداصناف گزارش می دهد

تامین سرمایه در گردش و جلوگیری از واردات بی‌رویه مهم‌ترین مطالبه واحدهای صنعتی محمودآباد از نمایندگان کمیته اقتصادی مجلس

مديران بنگاه‌های كوچك و متوسط در دیدار با اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، تأمين سرمايه در گردش، دريافت تسهيلات و جلوگيري از واردات بی‌رویه در راستاي حمايت از توليدات داخلي و تأمين مواد اوليه را از مهم‌ترین موانع بخش صنعت در این شهرستان عنوان کردند.

سیدمصطفی موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف از بازديد اعضاء كميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي از سه واحد توليدي در شهرك صنعتي شهداي محمودآباد خبر داد.
وی بابیان اینکه از وسعت 118 هکتاری شهرک صنعتی شهدای محمودآباد، 73 هکتار آن زمین صنعتی است؛ افزود: در حال حاضر 80 واحد توليدي بهره‌بردار با سرمایه‌گذاری 153 ميليارد و 900 میلیون ريال و اشتغال دو هزار و  154 نفر در حال فعاليت می‌باشند.

مديرعامل شركت شهرک‌های صنعتي مازندران تصریح کرد: در اين بازديد، مديران بنگاه‌های كوچك و متوسط، تأمين سرمايه در گردش، دريافت تسهيلات و جلوگيري از واردات بی‌رویه در راستاي حمايت از توليدات داخلي و تأمين مواد اوليه را از مهم‌ترین موانع بخش صنعت در این شهرستان عنوان و خواستار رسيدگي به آن‌ها شدند.

گفتنی است اعضاي كميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي از واحدهاي توليدي پلي رود اتصال، ژئو شبكه طبرستان و آمل چوكا در شهرك صنعتي شهداي محمودآباد بازديد كردند.

 

پایان پیام/

» برچسب ها : , مطالبه , مدیران , شهرک , صنعتی , محمودآباد , تامین , سرمایه , جلوگیری , واردات , مطالبه , مدیران , شهرک , صنعتی , محمودآباد , تامین , سرمایه , جلوگیری , وارداتمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا