اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 29246 مورخ:[1396-01-23 19:09:01]
 کارخانه کک‌سازی البرز مرکزی 3 بار کلنگ خورد و وضعیت کنونی آن جای تأسف دارد
نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی:

کارخانه کک‌سازی البرز مرکزی 3 بار کلنگ خورد و وضعیت کنونی آن جای تأسف دارد

نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مراسم افتتاح کارخانه زغال‌شویی البرز مرکزی شهرستان سوادکوه گفت: کارخانه کک‌سازی البرز مرکزی 3 بار کلنگ خورد و وضعیت کنونی آن جای تأسف دارد.

به گزارش مازند اصناف؛ سید‌علی ادیانی امروز در مراسم افتتاح کارخانه زغال‌شویی البرز مرکزی شهرستان سوادکوه اظهار کرد: شرکت البرز مرکزی مرکز ثقل اشتغال شهرستان است و استفاده از توانمندی‌های مختلف این شرکت باعث اشتغال‌زایی 10 هزار نفر می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: کارخانه کک‌سازی البرز مرکزی 3 بار کلنگ خورد و وضعیت کنونی آن جای تأسف دارد و حد‌اقل دولت گذشته اقدام به کلنگ‌زنی کارخانه کک‌سازی کرد ولی دولت کنونی اقدامی برای آن انجام نداد.


نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی افزود: ابطال مجور زیست‌محیطی دولت گذشته برای کک‌سازی البرز مرکزی توسط معصومه ابتکار معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان محیط‌زیست خلاف است و پیگرد قانونی دارد.

ادیانی تصریح کرد: اگر کارخانه کک‌سازی مشکل زیست‌محیطی دارد، شجاعانه پشت تریبون قرار گیرند و اعلام کنند، از وضعیت احداث کارخانه کک‌سازی راضی نیستم.

وی  فعالیت حدود هزار نفر در البرز مرکزی را روزنه امید مردم توصیف کرد و با بیان اینکه برای کشتی به گِل نشسته باید طرحی نو در‌انداخت، اظهار کرد: انتظار حمایت جدی از شرکت سامان، گشایش کار برای کک‌سازی و فعالیت معادن مرتبط را داریم.

نماینده قائم‌شهر و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: هزار میلیارد تومان برای البرز مرکزی آماده است که اجرایی‌شدن آن نیاز به وحدت‌رویه استانی دارد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا