اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 29151 مورخ:[1396-01-19 16:48:01]
حمل ریلی 7000 تن گندم از مازندران به سایر نقاط کشور
اختصاصی/ از ابتدای سال‌جاری تاکنون، صورت گرفت؛

حمل ریلی 7000 تن گندم از مازندران به سایر نقاط کشور

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون، بیش از 7 هزار تن حمل ریلی گندم از مازندران به سایر نقاط کشور انجام شد.

سیدمحمد جعفری عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون، بیش از 7 هزار تن حمل ریلی گندم از مازندران به سایر نقاط کشور انجام شد.

وی افزود: در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، از اولین ساعات کاریسال جاری، میزان 7 هزار و 841 تن گندم از مازندران به سایر نقاط کشور از طریق حمل ریلی ارسال شد.


مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو با بیان این مطلب اظهار کرد: این میزان گندم در تعطیلات نوروزی و با حضور همکاران شرکت غله از سیلوی شهید میرزا پور نکا به استان‌های یزد و اصفهان ارسال شد.


جعفری در ادامه با اشاره به اینکه یکی از مصادیق اصلی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی حمل‌ونقل ریلی است؛ تصریح کرد: کاهش بار ترافیکی جاده‌ها و درنتیجه کاهش تصادفات جاده‌ای، هزینه پایین‌تر جابجایی کالا، آلایندگی کمتر و کاهش هزینه‌های سوخت از مهم‌ترین مزایای حمل‌ونقل ریلی است.


وی با بیان اینکه در حمل ریلی، گندم با بالاترین کیفیت و سلامت در سیلوها و انبارها تخلیه می‌شود؛ خاطرنشان کرد: یکی دیگر از مزایای این روش، ارزان بودن آن است که حتی در مواردی از حمل دریایی نیز ارزان‌تر است.


مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو در پایان با بیان اینکه در سال جاری نیز برنامه‌ریزی شرکت بر افزایش حجم ارسالی گندم از طریق حمل ریلی است؛ اذعان کرد: در خصوص راهکارهای افزایش ظرفیت بارگیری حمل‌ونقل ریلی سیلوی شهید میرزا پور نکا، بررسی و تصمیم‌گیری‌های لازم صورت گرفته است.

 

پایان پیام/

» برچسب ها : , حمل , ریلی , گندم , مازندران , یزد , هرمزگان , سال96 , حمل , ریلی , گندم , مازندران , یزد , هرمزگان , سال96مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا