اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 29032 مورخ:[1396-01-05 19:18:01]
افزایش قیمت گوجه و موز در بازار مازندران/قیمت انواع میوه در اولین روز کاری میدان میوه ساری
اختصاصی/مازنداصناف گزارش می دهد

افزایش قیمت گوجه و موز در بازار مازندران/قیمت انواع میوه در اولین روز کاری میدان میوه ساری

در هفته اول سال 96 و به‌دلیل تعطیلی میادین میوه و تره‌بار مازندران، شاهد افزایش قیمت برخی میوه‌ها همانند گوجه و موز بوده‌ایم.

به گزارش  خبرنگار مازند اصناف در هفته اول سال 96 و به‌دلیل تعطیلی میادین میوه و تره‌بار مازندران، شاهد افزایش قیمت برخی میوه‌ها همانند گوجه و موز بوده‌ایم.

هرچند برای تهیه مایحتاج شهروندان و مسافران در این ایام، در کنار توزیع میوه‌های تنظیم بازار، واحدها و دکه‌های کشیک عرضه میوه درنظر گرفته شد؛ اما به‌دلیل افزایش تقاضا در این پیک زمانی و قرار نداشتن برخی میوه‌ها نظیر گوجه و موز در میوه‌های تنظیم‌بازار، شاهد گرانی چند صد تومانی آن در بازار بودیم که انتظار می‌رود با بازگشایی مجدد میادین میوه و تره‌بار طی روزهای آتی، شاهد کاهش قیمت انواع میوه در بازار باشیم.

بر اساس این گزارش، میدان میوه و تره‌بار مرکز استان نیز، پس از تعطیلی نوروزی از امروز شنبه 5 فروردین آغاز به‌کار کرد.

این گزارش حاکی‌است در روز اول کاری میدان میوه ساری، موز با افزایش 700 الی هزار تومان و سیب زرد نیز با افزایش 500 تومانی در حال عرضه است که طی روزهای آتی و با افزایش حجم ورود این میوه در میدان، به روال طبیعی خود باز می‌گردد.

گفتنی است قیمت امروز انواع میوه در میدان میوه و تره‌بار ساری به شرح ذیل است:

موز کارتن بزرگ 5 هزار و 300 الی 5 هزار و 500، سیب قرمز درجه یک 5 هزار الی 5 هزار و 500، سیب زرد 5 هزار و 500 الی 6 هزار تومان، گوجه دو هزار و 700 الی 3 هزار تومان، خیار دو هزار و 500 تومان، کیوی 5 هزار تومان و پرتقال قبل از سرما 3 الی 4 هزار تومان.

 

پایان پیام/


» برچسب ها : , افزایش , قیمت , گوجه , موز , بازار , مازندران , افزایش , قیمت , گوجه , موز , بازار , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا