اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 28981 مورخ:[1396-01-02 23:42:01]
 هشدار به آژانس های گردشگری: فروش بلیت «کنسرت خوانندگان لس آنجلسی» تخلف است +سند

هشدار به آژانس های گردشگری: فروش بلیت «کنسرت خوانندگان لس آنجلسی» تخلف است +سند

بلیت خوانندگان لس آنجلسی با اطلاع از حضور گسترده هموطنان ایرانی در کشورهایی چون ارمنستان، آذربایجان، ترکیه و امارات، نسبت به برگزاری کنسرت های خود در این مناطق اقدام می کنند.

به گزارش مازند اصناف؛ تعطیلات سال جدید در همه کشورها، با شکل‌گیری موج سفرهای داخلی و همچنین خارجی همراه است. در ایران نیز عید نوروز، رسمی دیرینه که از روز نخست فروردین هر سال آغاز می‌شود، با فراهم آوردن فراغت کافی خانواده‌ها را به سمت برنامه‌ ریزی برای سفرهای نوروزی متمایل می‌ کند.

علاوه‌ بر این در سال‌ های اخیر، با افزایش جمعیت طبقه متوسط در کشور و رونق گردشگری در کشورهای همجوار ایران، سفرهای خارجی نیز با استقبال زیادی روبه‌ رو شده است و بسیاری از خانواده‌های ایرانی، مقاصد غیرداخلی را برای سفرهای نوروزی برمی‌ گزینند.

به دنبال این تغییر روند و رونق سفرهای خارجی، نظارت و توجه به رعایت قوانین و مقررات این دسته از مسافرت ‌ها، مورد توجه جدی نهادهای نظارتی و مسئول در این حوزه قرار گرفته است.

هشدار به آژانس های گرشگری: فروش بلیت «کنسرت خوانندگان لس آنجلسی» تخلف است +سند


از جمله تخلفاتی که برخی دفاتر و شرکت های متفرقه، در ایام نوروز انجام می دهند دعوت، تبلیغ و فروش بلیت خوانندگان لس آنجلسی است که با اطلاع از حضور گسترده هموطنان ایرانی در کشورهایی چون ارمنستان، آذربایجان، ترکیه و امارات، نسبت به برگزاری کنسرت های خود اقدام می کنند.

با این اوصاف، مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران در بخشنامه ای به همه دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری پایتخت، تاکید کرده است "با توجه به گزارشات واصله، برخی شرکت های خدمات مسافرتی اقدام به فروش مستقیم بلیت کنسرت خوانندگان لس آنجلس می کنند که این اقدام، تخلف تلقی و در صورت احراز، پرونده دفاتر خاطی جهت اتخاذ تصمیم به کمیسیون فنی احاله خواهد شد."

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا