اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 28812 مورخ:[1395-12-23 18:55:01]
 مشکلات نمایشگاه بهاره در چالوس رفع شود

مشکلات نمایشگاه بهاره در چالوس رفع شود

معاون فرماندار چالوس با اشاره به برپایی دیرهنگام نمایشگاه بهاره خواستار رفع مشکلات آن شد.

به گزارش مازند اصناف حمید محمدی فیروز در جلسه ستاد تنظیم بازار چالوس با اشاره به نزدیکی ایام نوروز اظهار کرد: در این ایام باقیمانده تا سال جدید بازرسی بازار باید جدی‌تر بوده حضور مسئولان و ناظران بیشتر باشد تا به مردم اجحاف نشود.

وی افزود: برخی سودجویان در صدد فشار به مردم و سو استفاده از فضای به وجود آمده هستند که لازم است دستگاه‌های نظارتی بیش از پیش هوشیار باشند.

معاون فرماندار چالوس با اشاره به برگزاری نمایشگاه‌های بهاره تصریح کزد: این نمایشگاه‌ها فرصتی مناسب برای مردم است تا پوشاک ک سایر مایحتاج خود را به صورت یک جا تهیه کنند و در کنار آن نظارت مناسبی بر قیمت وجود دارد که امکان سو استفاده از قیمت نیست.

محمدی فیروز با تأکید بر لزوم برطرف کردن ایرادات نمایشگاه بهاره ادامه داد: باید خود را با شهرهای همجوار مقایسه کنیم و با بهره‌گیری از تجربیات آنها اشکالات خود را برطرف کنیم.

وی خاطرنشان کرد: یکی از اشکللات این نمایشگاه این بود که دیر شروع شد و در روزهای اول ممکن است خدمات خوبی ارائه نشده باشد.

معاون فرماندار چالوس یادآور شد: قیمت گوشت در بازار نوسان زیادی دارد که اتحادیه قصابان باید ویژه مد نظر قرار گیرد و این مشکل برطرف شود و تمام تلاش ما باید در راستای ایجاد رفاه مردم باشد.

 

مهر/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا